6.4

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (39.228 OY)

KONUSU
Avery ile bir partide tanışan Noah ona görür görmez aşık olur. Geçirdikleri keyifli akşamın sonunda Noah, genç kızın kendisinden hoşlandığını düşünse de Avery ona tamamen arkadaşça davranır. Gerçekleri fark eden Noah her şeyi başa sarmak, onunla yeniden tanışıp isteyebileceği gibi bir adam olmayı di ... Devamı
Avery ile bir partide tanışan Noah ona görür görmez aşık olur. Geçirdikleri keyifli akşamın sonunda Noah, genç kızın kendisinden hoşlandığını düşünse de Avery ona tamamen arkadaşça davranır. Gerçekleri fark eden Noah her şeyi başa sarmak, onunla yeniden tanışıp isteyebileceği gibi bir adam olmayı diler. İmkansız gibi görünen bu dileği sihirli bir fotoğraf kabini sayesinde gerçeğe dönüşür ve zamanda geriye gider. Tanıştıkları geceyi tekrar yaşamaya başlayan Noah, Averyi kendine aşık etmeye çalışır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

1 yıl önce

6.1 / 10

Başroldeki çocuğu pek sevmesem de sıradan ama izlerken keyif aldığım bir çerezlik oldu. Zamanda yolculuk temasına biraz daha romantik komedi penceresinden bakılmış. Yalnız bu platform bu tür filmlerde yan rollerde aynı oyunculara yer veriyor gibi. Bu beni biraz da olsa rahatsız ediyor.

@zeytincekirdegi

1 yıl önce

Zamanda yolculuk konusu ile haşır neşir herkese küfür etmiş film.
Yaptım oldu diyor.
SPOILER

When We First Met filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

When We First Met filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

When We First Met filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL