Üç Harfliler: Beddua

(2018)

Film 1 Saat 30 Dk. Korku Türkiye 15 Haziran 2018

5.9

13 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (957 OY)

KONUSU

Melek, Burcu, Eda ve Ayla aynı liseden mezun olmuş, mezuniyetlerine ve aradan geçen yıllara rağmen birbirlerinden hiç kopmamış 4 yakın arkadaştır. Havel adında bir Şaman kadınla tanışmaları ve kimden geldiği belli olmayan kuvvetli bir beddua, korkunç günler yaşamalarına neden olacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@korgan

7 ay önce

3 / 10

Tamamen mecburiyetten izlediğim, safsatalarını din sosuna bulamaktan başka bir numarası olmayan komedi filmi. Neyi beslediğinizin, neyi legalize ettiğinizin farkında değil misiniz sahiden merak ediyorum.

@toreador34

1 yıl önce

Klasik "laaaaan" diye bağıran cinli filmlerden. Önceki iki arkadaşın neyi, neden övdüğünü anlayamadım. Bunun gibi zibilyon tane film çıktı Türk sinemasında. Bu sadece görüntü kalitesi olarak ayrılabilir diğerlerinden. Yoksa onların laciverdi bu film de.

Arka arkaya dizilmiş aynı konulu sahnelerden oluşuyor. 3 kadın karakterimiz var. Bir şey oluyor bir anda büyücü kadınla tayfanın dördüncüsü cinli kız çıkıp bağırıyor. Sonra karakter birden uyanıyor. 3 kadın karakter için bu arka arkaya dizilmiş şekilde tekrar ediyor sürekli. Film boyunca sürekli bir şey olup cinli kız bağırdıktan sonra uyanıyolar ve "meğer rüyaymış" oluyor. En sonunda olay çözülüyor. Cinli kız intikamını alıyor ve film bitiyor.

Üçlü göz olayı The Exorcist dizinden (ç)alınmış ama farklı bir şekilde kullanılmış.
D

@duygusalejderha

1 yıl önce

7.5 / 10

Yenilikçi başarılı kaliteli.Ülke dışında gösterime giren ilk yerli korku filmi,üstelik Malezya gibi Asya korku sinemasının göbeğinde ve yakında Hindistanda da gösterime girecek yanlış bilmiyorsam.Alper Mestçiyi 10 yıldan fazladır takip ediyorum ve gerçekten tebrik ediyorum böyle bir ilke imza attığı için,dünyadaki sayılı korku ustası yönetmenlerden birisi olduğuna bütün kalbimle inanıyorum.

@kahramansmt

2 yıl önce

6.8 / 10

Filmi sinemada izleme fırsatım oldu fakat koca salonda 2 arkadaş izlediğimizden midir yoksa film cidden mi iyi olduğundan bilmem gayet iyi etki bıraktı diyebilirim..
SPOILER

Üç Harfliler: Beddua filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Üç Harfliler: Beddua filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Üç Harfliler: Beddua filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL