Yönetmen
|
John Paizs
|
Senarist
|
Phil Bedard
Larry LaFond
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Bill Wong Chung-Piu
|
Görsel Efektler
|
Doug Campbell
, Stevie Ramone
, Wayne Trickett
|
Makyaj Sanatçısı
|
Karen McLachlan
|
Üretim Hizmetleri
|
Phil Bedard
, Suzanne L. Berger
, Jana Edelbaum
, Larry Lalonde
|
Sinematografi
|
Bill Wong Chung-Piu
|
Yapım Sanatçısı
|
Rupert Lazarus
|
Makyaj Sorumlusu
|
Martin Astles
, Matthew Dewilde
, Matthew Galliford
, André Gaul
, Kyle Glencross
, Paul Jones
, Soo-Won Lee
, Grant Mason
, Karen McLachlan
, David Scott
, Barbara Szablowski
|
İkinci Birim
|
Janine Fung
, Amy Marcella
|
Ses
|
Michael Abel
, Ohad Benchetrit
, Steve Copley
, Steve Foster
, David Horton
, Jason MacNeill
, Andy Malcolm
, Joe Mancuso
, Cory Mandel
, Ed Poty
, Dan Sexton
, John Sievert
, Tony V. Stevens
, Paul Simpson
|
Özel Efektler
|
Reg Ashby
, Pamela Hackwell
, Brock Jolliffe
, Rudy Rivas
|
Kamera Teknisyeni
|
Mark Beauchamp
, Matthew Brookes
, Rocky Brown
, Robert E. Cross
, Tory Falkenberg
, Michael Fylyshtan
, Sophie Giraud
, Ken Huff
, Peter Irvine
, Robert Jackson
, Bill Melanson Jr.
, Joseph Micomonaco
, Akira Nishihata
, Stephen Martin Paull
, Ken Pickett
, Dave Sansford
, Ben Sharp
|
Editör
|
Bert Kish
|
Kostüm Sorumlusu
|
Laura DiMarcantonio
|
Editoryal Hizmetler
|
Robert Borics
|
Mekan Yöneticisi
|
Andrew Gainor
, Philip Spurvey
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Martin Boon
|
Diğer
|
Philip Alberstat
, Linda Callow
, Linda Darras
, Dušan Kovačević
, Jody Tansley
, Charles Taylor
|
Dublörler
|
Plato Fountidakis
, Brian Jagersky
, Steve Lucescu
, Paul Rapovski
|
Teşekkürler
|
Diane Boehme
, Glenn Davis
, Ian Dimerman
, Scott Garvie
, Mary Pat Gleason
, Wendy Grean
, Michael Mosca
|
Müzik
|
David Krystal
, Phil Bedard
, Mario Klemens
, Larry Lalonde
, Cory Mandel
, Michael Perlmutter
|
Diyalog Editörü
|
Joe Mancuso
|
Dış Sesler
|
John Sievert
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Cory Mandel
, Steve Foster
|
Ses efektleri Editörü
|
Dan Sexton
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Doug Campbell
|
Oyuncu Seçimi
|
Eve Battaglia
, Marsha Chesley
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Rupert Lazarus
|
Sanat Yönetimi
|
Mark Kowalsky
, Craig Black
, Robert E. Cross
, Jonathan Dueck
, Kelly Groh
, Matt Hansen
, Chris Irvine
, Rohan Staton
|
Set Dekorasyon
|
Odetta Stoddard
|
Kostüm Tasarımı
|
Lisa Martin
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Kelly Groh
|
İnşaat Koordinatörü
|
Chris Irvine
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Brock Jolliffe
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Wayne Trickett
|
Yapımcı
|
Suzanne L. Berger
, Jana Edelbaum
|
Steadicam Operatörü
|
Michael Fylyshtan
|
Set Fotoğrafçısı
|
Sophie Giraud
|
Işık Şefi
|
Tory Falkenberg
, Ben Sharp
|
2. Ünite Sinematograf
|
Ben Sharp
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Laura DiMarcantonio
|
Müzik Süpervizörü
|
Michael Perlmutter
|
Koreograf
|
Linda Callow
|
Senaryo Süpervizörü
|
Nora McPhail
|
Silah Danışmanı
|
Charles Taylor
|
Dolby Danışmanı
|
Tony V. Stevens
|
Genel
|
Bert Kish
|