5.9

30 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (21.945 OY)

KONUSU
Ameliyat takıntısı olan bir genç kız bekaretini kaybetmeye ve kız kardeşini kistik fibrozun tahrip edici etkilerinden korumaya çalışırken bir yandan da toplumun dışında olma durumuyla mücadele etmektedir. Jr. Pauline (Annalynne McCord) yara kabuğu toplama gibi bir eğilimi olan ve bu eğilimi bir takı ... Devamı
Ameliyat takıntısı olan bir genç kız bekaretini kaybetmeye ve kız kardeşini kistik fibrozun tahrip edici etkilerinden korumaya çalışırken bir yandan da toplumun dışında olma durumuyla mücadele etmektedir. Jr. Pauline (Annalynne McCord) yara kabuğu toplama gibi bir eğilimi olan ve bu eğilimi bir takıntıya dönüşmüş güzel bir genç kızdır. Bu durumu fark eden Paulinein sert annesi genç kızın yardım alması için kilise terapistine gitmesinde ısrar eder. Dini bir riyakar tarafından yargılanma düşüncesine kızan Paulinein takıntısı daha da artar. Bu sırada annesini etkilemek için zekice bir plan hazırlamaktadır. Pauline kız kardeşinin kistik fibrozuyla savaşmak için çareler bulmaya çalışırken, hormonları canına okumaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@jean_gr

5 yıl önce

Öncelikle bu filmi basit şiddet içerikli kusturmayı amaçlayan filmler kategorisine sokmak yersiz ve adaletsiz olur. Oyuncuların performansı iyi, karakter iyi işlenmiş. Her ne kadar eksik olsa da bence etkileyici bir film. Özellikle son sahne akılda kalanlardan.

@serkanaydemir

7 yıl önce

4 / 10

Noluyor bu nasıl bir yapım ya. Sinema dünyası artık her şeye ödül vermeye başlamış. Bu da şunu gösteriyor, ödüller de artık kapital boyuta ulaşmıştır.

İğrenç derece iğrenç bir film. Yani oturup kusmak istiyorsanız izleyin haa yanınızda kesin bir leğen bulunsun.

@delahoya

8 yıl önce

7.3 / 10

2012 yılın da fantasy ödülünü almış bu filmi az önce izledim ve gerçekten ödülünü hakeden bir senaryo var ortada.

Başta şunu söylemek istiyorum AnnaLynne Mccord un bu filmde ki başarısı şahaneydi.Çok zor bir rolün bu kadar güzel üstesinden gelmesi adına bir çok şey yazmamız için bile yeterli sanırım.Filme gelirsek bu ailenin analizini tek tek yapmak için filmin sonuna dek bütün bireyleri pür dikkat izledim ve izlerken cidden yoruluyorsunuz.Çünkü filmin sonuna dek izleyiciye hiç ipucu vermeyen ve devamlı karmaşa içine sokan bunalımlı sahneler mevcut.Paulinenin gördüğü rüya sekansları ise Excision yani kesip biçme cerrahi operasyon olarak adlandırılan sahnelerle dolu.Bunlarda önemli bir detay film adına.Sadizmin ise bol bol kullanıldığı ve bir çok mide bulandırıcı sahneninde olduğunu söylemek isterim.Finali ise beklemeye değer diyerekten başarılı bulduğumu söylemek istiyorum.İzleyin...

@junkheadinpurpl

8 yıl önce

May ve American Mary arası birşey diyim kısaca :)
V

@volk

9 yıl önce

9.8 / 10

Kahramanımızın okulda ve evde yaşadığı stresin izleyiciyi oldukça rahatsız edecek rüyalar olarak tezahür etmesi filmin muhteşemliğine asla gölge düşürmüyor. Ki ana karakteri anlamak açısından rüya sekansları izlemeli. Genel olarak oldukça eğlenceli olsa da dramatik yönü de oldukça kuvvetli bir yapım. Annalyne Mccord'un gözkamaştırıcı performansıyla can verdiği Pauline çok başarılı bir karakter çalışması olmuş. Onu hem seviyor hem de acıyorsunuz. Traci Lord'un yerine başka bir oyuncu seçselermiş diye düşünüyordum ama kendime zor geldiğim o final fikrimi değiştirdi. Bir çok açıdan bana May'i anımsatan Excision'u şiddetle tavsiye ederim. İyi seyirler.
SPOILER

Excision filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Excision filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Excision filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL