7.6

103 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (33.361 OY)

Süre

1 Saat 37 Dk.

Ülke

İtalya

KONUSU

Uzun yıllardır arkadaş olan 7 kişi bir akşam yemeği için bir araya gelir. Bu yemek sırasında bir karar alırlar ve herkes birbirine karşı dürüst olacaktır. Cep telefonlarındaki mesajlaşmalar ve e-mail yazışmalarını herkes açıkça paylaşacaktır. Bu oyun, herkesin sakladığı gerçekleri ortaya çıkarır ve bazıları son derece ciddidir. Çeşitli festivallerden 13 ödül kazanan İtalyan filmi, sırların açığa çıktığı bir akşam yemeğinde geçiyor.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (16)

@babanneminkaoti yazdı...

Sal, 23 Oca 2018, 17:30 (4 ay önce)

7.8 / 10

Tiyatro tadında bir film. Oyunculuklar tadında. Plotu tahmin etmek güç değil. Demeden geçemeyeceğim, oldukça başarılı bir sonu var filmin. Serra Yılmaz şimdi uyarlamasını yapıyormuş. 2016 yapımı orijinali varken neden Serra Yılmaz saçmalaması izlensin ki, filmin aslı güzel.,     Rocco sen adamsın adam. Ayrıca nasıl bir arkadaş ortamı kimse babasına bile güvenemiyor. PUH.    

@quijote yazdı...

Cmt, 18 Kas 2017, 12:13 (6 ay önce)

SPOİLER   Lele nin telefonuna gelen resmi bir tek ben merak etmedim heralde .

@asdf-13 yazdı...

Per, 16 Kas 2017, 03:41 (6 ay önce)

8.9 / 10

Sinema ile ortalamanın üstünde ilgilendiğimi düşünmeme rağmen, bu filmi geç fark ettiğim için biraz utanç duydum. Sinema denildiğinde aklına Marvel filmleri,hızlı ve öfkeli yada disney uyarlamaları gelen kitleyi ne kadar yadırgasam da böyle bir filmi çıktğı yıl izlemediysem onlardan çok da bir farkım yok demektir.  Günümüzde gerçekten orjinal bir fikir oluşturmanın imkansız olduğu söyleniyor. Ne düşünürseniz düşünün muhtemelen bir başkasından etkilenip üstüne bir şeyler katmış oluyormuşuz. Kulağa ne kadar doğru da gelse bu filmin bir istisna olduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok orjinal bir konu. Ve gerçekten çok zekice bir kurguya sahip. Tek eleştirim, finale gelindiğinde ortaya çıkan patlamalar sonrası Peppe'nin dramatik nutuk sahnesine olacak. Her ne kadar böyle bir nutuk çekme sekansını bu kalibrede bir filme yakıştıramasam da "Madem koydunuz daha güzel bir nutuk koyaydınız." diye düşünmeden edemiyorum. Ayrıca bu sahne dahil bazı yerlerde arka plan müziğinden rahatsız oldum. Bu iki ufak detay dışında muhteşem bir film gerçekten. Not: Altyazı bulamayanlar özelden yazabilir.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Perfetti Sconosciuti filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Perfetti Sconosciuti filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Perfetti Sconosciuti filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI