Geçmişin Laneti 2015

Visions

5.7

9 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.3 (7.782 OY)

Süre

1 Saat 22 Dk.

Ülke

ABD

Senaristler

L.D. Goffigan

KONUSU

David ile Eveleigh bir trafik kazası sonrası küçük bir çocuğun ölümüne tanık olurlar ve bu travmatik olayı geride bırakmak için yaşadıkları yeri terk edip küçük bir kasabada yeni bir sayfa açmaya karar verirler. Hamile olan Eveleigh zamanla yeni evlerinin çevresinde birtakım ürkütücü ses ve görüntülerle karşılaşmaya başlar. Eveleigh bir yandan bu korkunç, kimseye kanıtlayamadığı olayları yaşarken diğer yandan da kasaba sakinlerinin anlattıklarıyla dehşete kapılmaktadır. Talihsiz kadın parçaları birleştirip tüm bu yaşananların ardında yatan nedenleri bulmaya çalışırken bebeğinin ve kendisinin hayatını tehdit eden ölümcül bir labirente doğru sürüklenmektedir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@hakanx yazdı...

Paz, 26 Mar 2017, 10:10 (1 yıl önce)

5.5 / 10

Film zaten kısa, 75 dk. Artık diziler bile 60 dk. Korkutmayı da başaramıyor. Daha çok gerilim filmi. Sürpriz bir sonu var. 

@alisesen yazdı...

Paz, 22 Kas 2015, 23:23 (2 yıl önce)

8 / 10

     Filmin ilk bir saati klasik, klişe korku filmi seyrinde izledi. İzlerken biraz da sıkıldım. Sonra yavaştan acaba ne olacak dedirtti film. Son 15 dakikada ise film patlama yaptı. Film boyunca sıradan gelen ince ayrıntıların hepsinin bir anlamı olduğunu gördük. Son dakikalarıyla bana vay be dedirterek vereceğim puanı +1 arttırdı.      Başroldeki koca rolündeki abimize rolü icabiyle sinir oldum, o da son dakikalarda kendini sevdirmeyi başardı. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Başlarda biraz sıksa da son anları için bile oturulup izlenebilir.      Bu arada filmin Türkçe adıyla yakından uzaktan alakası yok. Sırf ilgi çekmek için koyulmuş alakasız bir isim olmuş.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Geçmişin Laneti filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Geçmişin Laneti filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Geçmişin Laneti filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI