6.5

4 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (520 OY)

KONUSU
Festival seyircilerinin Şiddet Güzelinden tanıdığı Alexandros Avranas bir kez daha maddi ve manevi çöküntü içindeki Yunan toplumuna odaklanıyor. Çocuk sahibi olmak isteyen bir çift, taşıyıcı anne olması için genç bir göçmen kızla anlaşır. Çiftin villasına taşınıp onlarla yaşamaya başlayan kız bir ya ... Devamı
Festival seyircilerinin Şiddet Güzelinden tanıdığı Alexandros Avranas bir kez daha maddi ve manevi çöküntü içindeki Yunan toplumuna odaklanıyor. Çocuk sahibi olmak isteyen bir çift, taşıyıcı anne olması için genç bir göçmen kızla anlaşır. Çiftin villasına taşınıp onlarla yaşamaya başlayan kız bir yandan bu yeni hayata alışmaya bir yandan da çifti yakından tanımaya çalışır. İşler yolunda giderken bir kaza her şeyi altüst eder. Toplumsal dramdan gerilime oradan da korku filmine evrilerek türler arası bir gezinti yapan Sevme Beni gerçek olaylardan esinlenen rahatsız edici senaryosu ve acımasız toplumsal eleştirisiyle seyircileri ahlaki sınırlarını sorgulamaya zorluyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@yagcionur

2 ay önce

7.1 / 10

Alexandros Avranas adlı yönetmenin "Miss Violence" adlı filmin izledikten sonra hemen filmografisine baktım ve bu film de dikkatimi çekti çünkü bir hayli beğendiğim o filmin kadrosu ile bu filmin kadrosu neredeyse aynıydı.Bu sanırım Yunan sinemasının oyuncu havuzunun kıt olmasından mütevellit tercih edilmiş ama o filmde olduğu gibi bunda da oyunculuklar harikaydı,özellikle komşuyu oynayan adam...Bu film kesinlikle gözden kaçmış bir film.
Geçen filmde bahsettiğim keskin karakter geçişleri bu filmde de mevcut.

Kesinlikle izlemenizi öneriyorum.
SPOILER

Love Me Not filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Love Me Not filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Love Me Not filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL