6.6

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.3 (604 OY)

KONUSU
Engin Akyürekin yönetmen Umuta, Bergüzar Korelin ise mimar Deniz karakterine hayat verdiği filmde, Umutun kaderini o gece vereceği karar değiştirecek. Köpeğini dışarı çıkarmak ile evde kalmak arasında bir tercih yapması gereken Umut, aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasına hangisinin doğru olduğun ... Devamı
Engin Akyürekin yönetmen Umuta, Bergüzar Korelin ise mimar Deniz karakterine hayat verdiği filmde, Umutun kaderini o gece vereceği karar değiştirecek. Köpeğini dışarı çıkarmak ile evde kalmak arasında bir tercih yapması gereken Umut, aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasına hangisinin doğru olduğunu bilmeden adım atacak. Biri karşısına hayatının aşkını çıkarırken, diğeri ise onu fırtınalı günlere savuracak.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@gunesikovalayan

6 ay önce

5.5 / 10

Beklediğimi bulamadığım, sinemaya gidip izlemeye değmeyecek bir film. Filmin geçtiği mekanın Kadıköy olması ve Engin Akyürekin oyunculuğu filme sabırla ve bir nebze de olsa zevkle izlememe neden oldu. Sonunun belirsizliği ise beğendiğim bir noktaydı.

@casus

6 ay önce

5.5 / 10

What if adlı Yunan filminin uyarlaması. Ne o kadar kötü ne de o kadar iyi. İdare eder.

Asıl Kadıköy belediyesinin destekleri ile mi çekildi acaba film merak ettim. Koskaca film Kadıkoy tanıtım günleri etkinliği gibi olmuş. Sık sık ilçe detayları gösterilerek hikaye işleniyor. Garip geldi. İki hikayede çiftimiz balayını da ilçede yaptılar galiba.
SPOILER

Bir Aşk İki Hayat filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bir Aşk İki Hayat filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bir Aşk İki Hayat filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL