Bu Dans Senin 2011

Take This Waltz

6.8

34 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (24.183 OY)

Süre

1 Saat 56 Dk.

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Mutlu bir evliliği olan Margot, karşı komşusu olan ressam Daniel'a gönlünü kaptırınca işler karışacaktır.Oyuncu olarak başladığı kariyerine,Away From Her ile beraber yönetmenliği de ekleyen Sarah Polley bu alanda da istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.Toronto'dan sonra İstanbul Bağımsız Film Festivali'nde de seyirciyle buluşan yapımda Michelle Willams ve Seth Rogen başrolleri paylaşıyorlar. Çektiği çeşitli kısa filmlerden sonra ilk uzun metraj filmi olan Ondan Uzakta (Away from Her, 2006) ile En İyi Uyarlanmış Senaryo dalında Oscar adaylığı olan oyuncu Sarah Polley'in ikinci uzun metrajlı filmi olan yapım sevgi, bağlılık, ihanet üzerine günümüz evliliklerine bir bakış açısı sunuyor. 2011 yılında Toronto, Atlantik, Vancouver, San Sebastian Film festivallerini gezen yapımın başrollerini ise Michelle Williams, Seth Rogen ve Luke Kirby paylaşıyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (7)

@fight-club-ile yazdı...

Sal, 18 Tem 2017, 02:42 (11 ay önce)

Ezginin Günlüğü'nün Aşklar Eskir adlı şarkısının filmiydi sanki...

@digeri yazdı...

Pzt, 02 Haz 2014, 22:13 (4 yıl önce)

hayret seth rogen filmin tadını kaçırmamış aksine tat katmış. Bu da filmin sağlam olduğunu gösterir zannımca. Oynadığı her filmde sadece senaryo yazabildiğini gösteriyor adam ama ne hikmetse her filmde var, bi de jonah hill. Hadi seth rogen senaryo falan yazıyor ya sen? Filmde oynamıyor ama bu elemana ayrı gıcığım belirtmek istedim. Film oldukça iyi özellikle çoğu kişinin belirttiği gibi video killed the radio star cuk oturmuş filmin kendi melodisine. Uyumak üzere gelen mahmurluk gibi bir film işte tatlı yani.

@slavesusar yazdı...

Per, 21 Şub 2013, 13:21 (5 yıl önce)

bir yere kadar vasat ilerlese de kendini izlettiren,sonunda ise "eee hayat bu!" dedirtip mümkünse minik dersler çıkartılmasını salık veren film.. seth rogen ın en sevdiğim karakteri olmayı başardı(ne sevimli adamdı o öyle).. son olarak bu filmi fransızlar çekmiş olsaydı tadından yenmezdi :)

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Bu Dans Senin filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bu Dans Senin filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bu Dans Senin filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI