Yönetmen
|
Darren Aronofsky
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VFX Sanatçısı
|
Tim Van Horn
|
Yapım Koordinatörü
|
Jenny Foster
, Chris Kocses
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Rob Simonsen
|
Kameraman
|
Grgo Sevo
|
Yükleyici
|
Neicy McFadden
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Andrew Keogh Ruotolo
|
Ortak Yapımcı
|
Brendan Naylor
, Dylan Golden
|
Kast Asistanı
|
Benjamin Bermudez
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Bilali Mack
|
1. Yardımcı Editör
|
Zachary A. Schwartz
, Morgan Heller
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Mariella Navarro
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Duccio Fabbri
|
Set
|
Greg Meola
, Anthony Stracquadanio
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Jimmy DeMarco
|
Dolly Sorumlusu
|
Jack Lillian
, Brendan Lowry
|
Işık Asistanı
|
Brooks Lockwood
|
Müzik Editörü
|
Andrew Silver
|
Yer Seçici
|
Jillian Fisher
|
Editoryal Personel
|
Nicholas Figueroa
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Mandy Bisesti
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Phil D'Andria
, Daniel Rodriguez
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Skip Lievsay
, Chris Chae
|
Baş Kuaför
|
Donald Francis
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Annemarie Bradley
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Fred Kraemer
|
Ses Donanım
|
Maaike Snoep
|
Ses efektleri Editörü
|
Coll Anderson
|
Yapım Muhasebecisi
|
Julie Velez
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Bret Howe
|
Başlık Tasarımı
|
Jeff Kryvicky
|
Set Sağlıkçısı
|
Michelle Bayreuther
|
Müzisyen
|
Clifton Harrison
|
Jenerik Mühendisi
|
Fiona Cruickshank
|
Editoryal Yapım Asistanı
|
Reid Zarker
|
Kondüktör
|
Hugh Brunt
|
Orkestra Şefi
|
Hugh Brunt
|
Görsel Efekt Editörü
|
Rowan Maher
|
Oyuncu Seçimi
|
Mary Vernieu
, Lindsay Graham
, Hilary Greer
, Bret Howe
|
Boom Operatörü
|
Mark Goodermote
|
Senaryo
|
Samuel D. Hunter
|
Kostüm Tasarımı
|
Danny Glicker
|
Yapım Sanatçısı
|
Mark Friedberg
, Robert Pyzocha
|
Sinematografi
|
Matthew Libatique
|
Müzik
|
Rob Simonsen
, Hugh Brunt
, Celeste Chada
, Andrew Silver
, Ashley Andrew-Jones
, Taylor Lipari-Hassett
, Ian Anderson
, Zara Benyounes
, Charis Jenson
, Natalie Klouda
, Kirsty Mangan
, Sophie Mather
, Brian O'Kane
, Eloisa-Fleur Thom
|
Üretim Hizmetleri
|
Darren Aronofsky
, Tyson Bidner
, Jeremy Dawson
, Ari Handel
, Brendan Naylor
, Scott Franklin
, Jeff Robinson
|
Sanat Yönetimi
|
Jurasama Arunchai
, Lauren Doner
, Mike Drury
, Jane Ji
, Matt Marks
, Mariella Navarro
, Phil Goldstein
|
Tiyatro Oyunu
|
Samuel D. Hunter
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Alice Johnson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tyson Bidner
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Tyson Bidner
|
Yönetici yapımcı
|
Tyson Bidner
, Scott Franklin
|
Ses Mikseri
|
Drew Kunin
|
Editör
|
Andrew Weisblum
|
Set Dekorasyon
|
Lisa Scoppa
|
Yapımcı
|
Darren Aronofsky
, Ari Handel
, Jeremy Dawson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Matthew Libatique
|
Makyaj Sorumlusu
|
Judy Chin
, Adrien Morot
, Shane Shisheboran
, Mandy Bisesti
, Chris Gallaher
, Kathy Tse
, Annemarie Bradley
, Stephan Ashdown
|
İkinci Birim
|
Duccio Fabbri
, Alice Johnson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Mark Friedberg
, Robert Pyzocha
|
Protez Tasarımcısı
|
Adrien Morot
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Rebecca West
, Sophie-Ann Price
, Matthew Fernandez
|
Işık Şefi
|
John Velez
|
Butafor
|
Matt Marks
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Judy Chin
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Craig Henighan
, Jill Purdy
|
Set Fotoğrafçısı
|
Niko Tavernise
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Smokey Cloud
|
Ses
|
Steve Baine
, Smokey Cloud
, Mark Goodermote
, Craig Henighan
, James Hyde
, Drew Kunin
, Maaike Snoep
, Jill Purdy
, Coll Anderson
, Daniel Moctezuma
, Chris Chae
, Gina Gyles
, Peter Persaud
|
Diğer
|
Hans Augustave
, Rosa Garces
, Tony Glazer
, Margaret Horning
, Chris Kocses
, Summer Crockett Moore
, Natalie Teter
, Inman Young
, Sarah Brady Stack
, Samson Jacobson
, Mary Beth Minthorn
, Nathaniel Carota
, Michele-Nanette Miller
, Paula Manzanedo-Schmit
, Avivit Bar-Yosef
|
Senaryo Süpervizörü
|
Alexandra Torterotot
|
Mekan Yöneticisi
|
Jillian Fisher
, William Sturtevant
|
Editoryal Hizmetler
|
Patrick DeVine
, Michael Maida
, Zachary A. Schwartz
, Tim Stipan
, Nicholas Figueroa
, Morgan Heller
, Brandon Rosser
, Andrew Dearnley
, Stefan Sonnenfeld
|
Kostüm Sorumlusu
|
Rachaell Dama
, Michelle Elise
, Mariah Fidalgo
, Alexis Forte
, Vivian Pavlos
|
Kamera Teknisyeni
|
Jimmy DeMarco
, Jeff Flohr
, Abi Iverson
, Dexter Kennedy
, Jack Lillian
, Mitchell Andrew Lillian
, Brooks Lockwood
, Greg Meola
, Anthony Stracquadanio
, Niko Tavernise
, John Velez
, Paul Candrilli
|
Görsel Efektler
|
Michael Lebensfeld
, Bilali Mack
, Sophie-Ann Price
, Tim Van Horn
, Rebecca West
, Rowan Maher
, Chris Haney
, Ricardo Marmolejo
, Clément Germain
, Fabrice Lagayette
, Julien Lambert
, Guillaume Marien
, Jeremy Beadell
, Vincent Burt
, Craig Crawford
, Sergio DiGirolamo
, David J. Gutierrez
, Evander Major
, Travis Pinsonnault
, Peter Steffan
, Ludovic Gramont
, Joyce Au
, Guy Botham
, Jiwoong Kim
, John Bair
, Thomas Dairain
, Anthony Lyant
, David Lebensfeld
, Grant Miller
, Matthew Fernandez
, Anthony Chiarantano
, YoonHa Jung
, Yeri Casanova
, Rebecca Dunn
, Travis Reinke
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Mitchell Andrew Lillian
|
Genel
|
Steve Baine
, Shane Shisheboran
, Jane Ji
, Mike Drury
, Dexter Kennedy
, James Hyde
, Lauren Doner
, Jeff Flohr
, Nick Crist
, Danielle Guido
, Justin J. Jordan
, Inman Young
, Tim Stipan
, William Sturtevant
, Julia Ward
, Patrick DeVine
, Zac Gobetz
, Margaret Horning
, Rosa Garces
, Hans Augustave
, Michael Maida
, Sarah Brady Stack
, Jenna Roscoe
, Michelle Bayreuther
, Tessa Lee
, David M. Night Maire
, Paula Paternostro
, Allison Savoy
, Hilary Greer
, Andrew Weisblum
|