7.1

23 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (42.611 OY)

KONUSU
Gerçek bir hikayeden uyarlanan Adrift, tanıştıktan kısa süre sonra birbirlerine aşık olan ve hayatlarının macerasına doğru yelken açan iki insanı anlatıyor. Hevesli denizciler okyanusa açılırlar fakat yolculukları doğrudan, tarihte görülmüş en büyük kasırga felaketlerinden birine doğru olacaktır. Ka ... Devamı
Gerçek bir hikayeden uyarlanan Adrift, tanıştıktan kısa süre sonra birbirlerine aşık olan ve hayatlarının macerasına doğru yelken açan iki insanı anlatıyor. Hevesli denizciler okyanusa açılırlar fakat yolculukları doğrudan, tarihte görülmüş en büyük kasırga felaketlerinden birine doğru olacaktır. Kasırganın ardından kendine gelen Tami (Shailene Woodley), Richard’ın (Sam Claflin) ağır yaralandığını ve teknelerinin harabeye döndüğünü görür. Tami, kurtarılmak için hiçbir umudu olmadan, kendisini ve hayatı boyunca aşık olduğu tek adamı kurtarmak için gereken gücü ve kararlılığı kendinde bulmak zorundadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@vegidemiyorum

11 ay önce

kızı sırf fiziğinden ötürü almışlar. anlamsız boş bir film. o kadar derinleştirilebilirdi ki bomboooş film çekmişler.

@iamgzde

1 yıl önce

Onlar sürüklenirken bende film boyunca oradan oraya sürüklendim ki kaldı ki bende yanlış kanıya doğru sürüklenmişim! Yaşanmış bir hikayeden acı içinde deneyimlediğiniz bir olayın tabularını yıkın ve üzerine gidin mesajını aldığım bir film oldu. Oyunculuklarda zorlukla başa çıkmada aşkın gücünü gösterebilecek kalitedeydi.

@shamur-musti

1 yıl önce

6.5 / 10

Güzeldi. Yaşamış bir hikaye olması filmi güzel kılıyor.
SPOILER

Sürükleniş filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sürükleniş filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sürükleniş filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL