6.6

25 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (2.105 OY)

Vizyon Tarihi

16 Şubat 2018

Süre

1 Saat 52 Dk.

Tür

Dram

Ülke

Türkiye

Yönetmen

Senaristler

Fırat Parlak

KONUSU

Bir balıkçı olan Ali (Kıvanç Tatlıtuğ), hayatını küçük oğlu Efe'ye (Alihan Türkdemir) adamıştır. Ali'nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.

YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@quijote yazdı...

Cmt, 28 Tem 2018, 10:26 (8 ay önce)

konu itibariyle güzel iken berbat bir senaryoyla beraber berbat bir kıvanç tatlıtuğ oyunculuğuyla yazık olmuş bir film. kuzey deki kıvanç tatlıtuğ neyse burda ki de o .

@haoff yazdı...

Sal, 12 Haz 2018, 22:33 (10 ay önce)

3.5 / 10

Her yönüyle başarısız bir film. Madem otizmli bir çocuğu konu edeceksin insan bi araştırır, bi rehabilitasyon merkezine falan gider bi gözlem yapar. Google'a otizm belirtileri yazmış ne çıktıysa hepsini çocuğa yapıştırmış. Böyle bir çocuk yok. Hikayede ise zaten zor bir yaşamı olan bir aile var yerli yersiz zorlama dram öğeleri eklemeye ne gerek var? Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğuna yazık olmuş. Yahu çocuğu hem antalyada hem istanbulda doktorlara götürmüşler de hiç kimse dememiş mi özel eğitim diye birşey var?
K

@kuziko yazdı...

Cum, 11 May 2018, 14:03 (11 ay önce)

Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğundaki gelişmenin gözlenmesi açısından çok başarılı bir film. Ama senaryo sanki eksik kalmış. Küçük oyuncunun çıkardığı iş ise gerçekten şapka çıkarılası.
A

@aktura yazdı...

Çar, 07 Mar 2018, 20:16 (1 yıl önce)

5.5 / 10

Kıvanç Tatlıtuğ mükemmel oynasa da abartılı dram içeren sahneleri ve yer yer anlamsız bulduğum sahneleri ile beni kendine çok çekemedi yinede dram sevenler izleyebilir kötü bir film de diyemem orta ve orta üstü sayılır.

@uniqueen yazdı...

Paz, 25 Şub 2018, 23:34 (1 yıl önce)

Aşırı dram içerir

Beni pek sarmadı ruhum daraldı

@sehrinazizi yazdı...

Cmt, 24 Şub 2018, 14:46 (1 yıl önce)

10 / 10

duygu seli duygu. kıvanç resmen oyunculuğuyla döktürmüş.

oğluna bakarken oğlununda ona baktığını anladığı sahne paha biçilemez.

@rabiyentur yazdı...

Sal, 20 Şub 2018, 15:47 (1 yıl önce)

7.2 / 10

Filmin senaryosu olsun, oyuncuların başarıları olsun hepsi bir yana küçük oyuncunun ( Alihan Türkdemir ) rolunu bu denli harika oynaması konuşulmalı bence. Diğer oyuncular zaten kendilerini bu alanda ispatlamış ve belli bir deneyim ve yaşa gelmiş insanlar. Daha azını beklemezdim onlardan. Alihan'ın rolunun zorluğunu düşünürsek gerçekten harika oynamıştı. O tarz bir çocuğa bürünmek ki küçük yaşta ki bir oyuncu için zor olsa gerek. Konu bakımından da güzeldi. Bir babanın çocuğu için ne kadar fedakarlık yapabileceğini izliyorsunuz. Ara ara ağlatan, yer yer güldüren güzel bir film olmuş.

@kucuk-eniste yazdı...

Cmt, 17 Şub 2018, 15:24 (1 yıl önce)

Türk dram filminin yeni kültlerinden. Bir babanın eşsiz emeğinin işlendiği duyguların akıp gittiği hoş bir film.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Hadi Be Oğlum filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hadi Be Oğlum filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hadi Be Oğlum filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL