6.6

24 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (1.763 OY)

Vizyon Tarihi

16 Şubat 2018

Süre

1 Saat 52 Dk.

Tür

Dram

Ülke

Türkiye

Yönetmen

Senaristler

Fırat Parlak

KONUSU

Bir balıkçı olan Ali (Kıvanç Tatlıtuğ), hayatını küçük oğlu Efe'ye (Alihan Türkdemir) adamıştır. Ali'nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@quijote yazdı...

Cmt, 28 Tem 2018, 10:26 (4 ay önce)

konu itibariyle güzel iken berbat bir senaryoyla beraber berbat bir kıvanç tatlıtuğ oyunculuğuyla yazık olmuş bir film. kuzey deki kıvanç tatlıtuğ neyse burda ki de o .

@haoff yazdı...

Sal, 12 Haz 2018, 22:33 (6 ay önce)

3.5 / 10

Her yönüyle başarısız bir film. Madem otizmli bir çocuğu konu edeceksin insan bi araştırır, bi rehabilitasyon merkezine falan gider bi gözlem yapar. Google'a otizm belirtileri yazmış ne çıktıysa hepsini çocuğa yapıştırmış. Böyle bir çocuk yok. Hikayede ise zaten zor bir yaşamı olan bir aile var yerli yersiz zorlama dram öğeleri eklemeye ne gerek var? Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğuna yazık olmuş. Yahu çocuğu hem antalyada hem istanbulda doktorlara götürmüşler de hiç kimse dememiş mi özel eğitim diye birşey var?
K

@kuziko yazdı...

Cum, 11 May 2018, 14:03 (7 ay önce)

Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğundaki gelişmenin gözlenmesi açısından çok başarılı bir film. Ama senaryo sanki eksik kalmış. Küçük oyuncunun çıkardığı iş ise gerçekten şapka çıkarılası.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Hadi Be Oğlum filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hadi Be Oğlum filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hadi Be Oğlum filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL