Cin Çeşmesi

(2018)

Film 1 Saat 25 Dk. Korku, Gerilim Turkey 2 Şubat 2018

1

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.3 (68 OY)

KONUSU
Kardeş olan Raziye ve Kanber Hoca, Kamil ile Şerifeye aşıktır. Fakat Kamilin annesi Hatice oğlunu Raziyeden ayırır ve Kanberin sevgilisi Şerife ile evlendirir. Sevdiklerine kavuşamayan kardeşler köyü lanetler ve bunun için Kulyas cinleri ile anlaşma yapar. Aynı dönemde Raziye de, Şerife de hamiledir ... Devamı
Kardeş olan Raziye ve Kanber Hoca, Kamil ile Şerifeye aşıktır. Fakat Kamilin annesi Hatice oğlunu Raziyeden ayırır ve Kanberin sevgilisi Şerife ile evlendirir. Sevdiklerine kavuşamayan kardeşler köyü lanetler ve bunun için Kulyas cinleri ile anlaşma yapar. Aynı dönemde Raziye de, Şerife de hamiledir ve ikisinin de kızı olur. Kendi kızını korumak isteyen Raziye bebekleri değiştirir. Raziyenin aldığı bebek talihsiz bir şekilde ölür, Şerife ise kendi bebeği sanarak Meleki büyütür. Başka köyde yaşayan çoban Hasanı büyü ile zengin eden Raziye, Hasanın oğlu Emrah’ın Melek ile evlenmesini şart koyar. Bu yüzden birbirlerine aşık olan İsa ile Melek ayrılır ve Melek, Emrah ile evlenir. Yıllar sonra köye geri dönen İsa, korkunç bir sırrı açığa çıkaracaktır. Eski büyünün bozulmaması için her beş senede bir kurban verilmelidir ve sıradaki kurbanlar Emrah, İsa ve Melektir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@consuela

1 yıl önce

1 / 10

İnsan bu filmi izlediğini söylemeye utanır.
L

@loth

4 yıl önce

Türk korku sineması neden sadece dini motiflerle bezeli? Cinsiz, büyüsüz, muskasız korku filmi çekemiyor muyuz? Binlerce kopyası zaten yapıldı ne olur vazgeçin cinli filmlerden. Korkmuyoruz ve artık sıkıldık.
SPOILER

Cin Çeşmesi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cin Çeşmesi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cin Çeşmesi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL