5.2

13 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.4 (1.417 OY)

KONUSU
Küçük bir çiftlikte yaşamını sürdüren on dokuz yaşındaki Belle için en önemli şey, severek çaldığı kemanıdır. Etrafında bulunan herkesin kafayı seksle bozmuş olmasına bir anlam veremeyen genç kız, sadece hoşlandığı ve delice sevdiği kişiyle birlikte olmaya sıcak bakmaktadır. İyi bir keman virtüözü o ... Devamı
Küçük bir çiftlikte yaşamını sürdüren on dokuz yaşındaki Belle için en önemli şey, severek çaldığı kemanıdır. Etrafında bulunan herkesin kafayı seksle bozmuş olmasına bir anlam veremeyen genç kız, sadece hoşlandığı ve delice sevdiği kişiyle birlikte olmaya sıcak bakmaktadır. İyi bir keman virtüözü olmak isteyen genç kız, en büyük amacını gerçekleştirebilmek için, oldukça büyük riskler almak zorunda kalacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@naksidil

3 yıl önce

8.3 / 10

Samimi ciddi anlamda iyi bir film. Seksi bayağılaştırıp her yönüyle serbest bırakan
"akıl ve ruh bileşimi " birbirinin aynı olan tatların, gerçek hisleri artık ayırt edemeyerek boşluğa düşmesi, sevgiden aşağı gelen ihtiyaçların anlamsızca galip gelmesi bir çok toplumda görebileceğimiz seviyelere ulaşmış değil mi ? Doğru tarafta kalıp kaybolmadan kendine ulaşmak zor ! Puanının üzerinde bu film..
SPOILER

LelleBelle filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

LelleBelle filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

LelleBelle filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL