5.3

31 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.2 (75.887 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

İnsan görünümlü uzaylılar tarafından yapılan saldırıdan kurtulan genç bir kız, kaybolan erkek kardeşini aramaya koyulur. Kardeşini arama çalışmalarına uzaylı olup olmadığı belirsiz olan bir çocuk yardımcı olacaktır. 5. dalgadan kaçmak için başka çaresi kalmayan Cassie (Chloë Grace Moretz)'nin bu yabancıya güvenmekten başka çaresi kalmamıştır.

Cassiopeia "Cass...

Ben "Zombie" Parish

Evan Walker

Marika "Ringer" ...

Sammy "Nugget" S...

Lieutenant Colon...

Sergeant Reznik

Lisa Sullivan

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@andreii yazdı...

Paz, 25 Şub 2018, 03:38 (2 ay önce)

1 / 10

Vakit kaybı. Filmin neredeyse tamamı başroldeki kızın kezban hareketleriyle geçiyor.    klasik bir olağanüstü durumlara hemen uyum sağlayıp iman gücüyle süper kahramana dönüşen karakter filmi. Kardeşini bulabilmek için dünyalara meydan okuyan bir kezban, dünyayı yıkıp , kalan insanları çocuklara öldürtmeye çalışan yarım akıllı uzaylılar , belli bir yerden sonra büyük resmi görüp taraf değiştiren uzaylı derken saçmalık ötesi bir film olmuş. Hele o önce ben yarı uzaylıyım yarı insanım deyip sonra yok öyle olmuyormuş sadece bir tarafı seçebiliyormuşum diyen elemana kahkahalarla güldüm. Dokunma bana, uzak dur benden dedikten sonra ilk fırsatta karşısındakini öpen sert kız karakterinden başka senaryo üretilemiyor sanırım Amerikada.    

@mervenurkara yazdı...

Pzt, 18 Ara 2017, 22:04 (4 ay önce)

2.2 / 10

Zaman kaybı.

@cihan-alkan yazdı...

Per, 02 Şub 2017, 03:20 (1 yıl önce)

8.4 / 10

Bu filme bir pan verecek olsam 10 üzerinden 8 olurdu  uzaylı filmlerinin arasın da en beğendiğimdi diyebilirim ve galiba 2. devam filmi de gelecek anladığım kadarıyla kötü yorumlara aldırmayın benim gibi bir çok beğenen olacağına emınım eliştirebileceğimiz yanları  var yok değil ama kesnlikle vakit kaybı olmadığın düşünüyorum izleyecek arkadaşlara şimdiden iyi seyirler 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

5. Dalga filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

5. Dalga filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

5. Dalga filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI