Özel Bir Gün 2016

Mother's Day

5.8

14 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.6 (22.259 OY)

Süre

1 Saat 58 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Anneler Günü yaklaşırken birbirinde farklı yaşlarda bir çok karakter, kendi hayatlarıyla ilgili değişik süreçlerden geçmektedir. Kısa süre önce boşanmış 2 çocuk annesi Sandy eşinin kendisinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle de ayrıca sarsılmıştır. Bradley 16 yaşındaki kızına hem babalık hem de annelik yapmanın zorluklarıyla karşılaşırken, ünlü bir yazar olan Miranda tüm başarısına rağmen kızı Kristin'i daha bebekken evlatlık vermek zorunda kaldığı gerçeğiyle yaşamaktadır. Kristin ise evlilik arifesinde annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası çok iyi olmayan Jessie (Kate Hudson) ise bunu düzeltmesi gerektiğini yavaş yavaş kabul etmeye başlar. Bütün bu hayatlar Anneler Günü'nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır. Film, özel bir günde kesişen yollar konseptini ele alıyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@ogunberat yazdı...

Pzt, 24 Tem 2017, 23:52 (10 ay önce)

6 / 10

Annemle izlediğim filmler kategorisinden çerezlik bir film.  Ancak şunu belirtmeliyim tüm hayatlar birbirine filan bağlanmıyor bilginiz olsun yani öyle beklentide izlemeyin 

@filim-faresi yazdı...

Çar, 24 Ağu 2016, 21:48 (1 yıl önce)

Nasıl ağladım ama... Oyunculuklarını izlemeye doyamadığım çoğu oyuncuyu bir arada izlemenin verdiği mutluluk, ufak güzel mesajlar, hem kahkaha atıp hem de hunharca ağlayabileceğiniz sııımsıcacık bir film olmuş. Mutlaka izlenmeli.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Özel Bir Gün filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Özel Bir Gün filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Özel Bir Gün filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI