VİZYONDA

6.6

30 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (38.504 OY)

KONUSU

2. Dünya Savaşı’nın hemen öncesinde Britanyalı bir dul, kendi kendini yetiştirmiş bir arkeologdan arazisindeki höyükleri kazmasını isteyince şaşırtıcı bir keşfe yol açar.

Carey Mulligan

Edith Pretty

Ralph Fiennes

Basil Brown

Lily James

Peggy Piggott

Johnny Flynn

Rory Lomax

Ben Chaplin

Stuart Pig...

Ken Stott

Charles Ph...

Archie Barnes

Robert Pretty

Monica Dolan

May Brown

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rei

2 hafta önce

7.5 / 10

Gerçek hikayeye dayanan ve duygulandıran bir film. Yavaş ilerliyor ama filmi etkileyici kılan özelliklerden biri bence bu. Görsellik, oyunculuklar ve müzikler oldukça başarılı.

@mukozkan

2 hafta önce

Emre Aydın klipleri gibi film. Sesini, altyazısını kapatsam, arkada Emre Aydın şarkıları açıp izlesem birazcık keyif alabilirdim. Bomboş. 4/10
O

@ozan_taylan

3 hafta önce

Öncelikle şunu belirteyim görüntüler gerçekten çok iyi. Sürekli karşılaştığımız geniş planların çoğu gerçekten güzel kompoze edilmiş. Filmdeki renklerin uyumu gerçekten harika. Gelelim senaryoya. Film nerdeyse ilk on dakkasında gelişmeye başlıyor. Yani filme tepeden paraşütle iniyorsunuz. Herşey tıkır tıkır işliyor. Sanki tTruman Show"un set ekibindesiniz ve olanları anlatıcının eşliğinde izliyorsunuz. "Adam girer kadın yürür çocuk koşar o sırada havadan uçak yere çok yakın bir şekilde geçer..." film böyle akıp gidiyor. Ve filmdeki hiç bir şey şaşırtmıyor insanı. Şimdilik kendisini yarıda bırakarak bu acıya son veriyorum.

@martiuctu

3 hafta önce

7 / 10

Nuri Bilge Ceylan filmlerinin müzikli hali gibi; sade, şık ve hüzünlü. Gerçek bir hikaye. Sonunda ağlamış da olabilirim belki.

@poormf

1 ay önce

5.1 / 10

Önlemsiz, izinsiz, takım elbise kravat, iki kişi, bir kazma bir kürekle arkeolojik kazı yapılabildiğini, iki metre derinlikle çok eski tarihlere ilişkin buluntuya rastlanabileceğini, balayının balayı olmayabileceğini gördük, yumuşak bir anlatımla boş bir senaryoda... 50/100
SPOILER

The Dig filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Dig filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Dig filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL