VIZYONDA

7.7

14 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (130.070 OY)

KONUSU
İtalyan Rivierası’nda güzel bir sahil kasabasında geçen Luca, bir çocuğun gelato, makarna ve uzun motosiklet gezintileriyle dolu geçirdiği unutulmaz yazı anlatan bir hikâye. Luca, bu maceraları yeni bulduğu arkadaşı Alberto ile paylaşır, ancak bütün bu eğlence derinlerde saklanan bir sır tarafından ... Devamı
İtalyan Rivierası’nda güzel bir sahil kasabasında geçen Luca, bir çocuğun gelato, makarna ve uzun motosiklet gezintileriyle dolu geçirdiği unutulmaz yazı anlatan bir hikâye. Luca, bu maceraları yeni bulduğu arkadaşı Alberto ile paylaşır, ancak bütün bu eğlence derinlerde saklanan bir sır tarafından tehdit edilir: ikisi de su yüzeyinin hemen altındaki başka bir dünyadan gelen deniz canavarlarıdır.
Jacob Tremblay

Luca Pagur...

Jack Dylan Grazer

Alberto Sc...

Emma Berman

Giulia Mar...

Saverio Raimondo

Ercole Vis...

Maya Rudolph

Daniela Pa...

Marco Barricelli

Massimo Ma...

Jim Gaffigan

Lorenzo Pa...

Peter Sohn

Ciccio (ses)

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@korgan

1 ay önce

Şahane bir alt metne sahip, tam bir feel good movie.
Ayrıca: Cesaret bulaşıcıdır ve korku imparatorlukları er geç yıkılır!

@yigithan300

4 ay önce

luca pixar ve disneyin yine işi görsel açıdan etkili olan bu filmi bu filmde arkdaşlık öteki olmak gibi kavramları güzel işliyor özellikle arkadaşlık sıkça izlerken bir arkaşım aklıma geldi sinamada disney filmi izlemeyi özlemişim renkler ve görsellik güzeldi bir önceki işleri Soul
kadar etkili olmasada görülmesi gereken bir film 10/7

@bthnrtll

4 ay önce

yeşilimi verir misin

@bahilas

5 ay önce

8.5 / 10

Film çok tatlıydı. Luca ve Alberto’nun yüzeyde beraber keşfedip öğrenmeleri, dostlukları, hayal dünyaları o kadar güzeldi ki. Sonradan arkadaşları olan kız ve birlikte takılmaları da çok eğlenceliydi. Kesinlikle izlemelisiniz. Özellikle çocuklar izlemeli. Hayal dünyalarına gittikleri anları görmeliler. Bir de alttaki yorumlarda da biri bundan dert yanmış: iki küçük çocuğun arkadaşlığını nasıl ergenlik öncesi eşcinselliğe yormuşlar anlayamadım. Buna yormak için gerçekten özellikle böyle düşünüp bakmak ve her şeyde manyak gibi bunu aramak gerekiyor. İnsanımız çok ilginç(!) gerçekten. İzleyin izletin. Duygulanıyor, seviniyor, heyecanlanıyor ve bolca gülüyorsunuz. İyi hissettiren bir film.

@lydia

6 ay önce

7.4 / 10

Giulia’nın kedisi gibi kedim olsa keşke :D

@mavimilena

7 ay önce

8 / 10

Günüme renk kattın Luca. Hatta sayende rengarenk bile oldum diyebilirim o kadar iyi geldin :) Film için ergenlik öncesi eşcinsellik özendiriyor diye birkaç yoruma denk geldim. Şaşırdım. Anlam da veremedim. Film buna dair hiçbir his oluşturmadı bende. Sadece arkadaşlık, dostluk ve kimseyi öteki yapmadan kabul edebilmeyi gördüm. Ve ben filmi çok beğendim. Her yakınlığa da farklı bir şeyler bulmayın. (Sanırsınız hiç içli dışlı oldukları bir dost, arkadaş yok )Sevmekten de bu kadar uzak kalmayın ve de korkmayın.
SPOILER

Luka filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Luka filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Luka filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FILM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL