Yönetmen
|
Edward Burns
|
Senarist
|
Edward Burns
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stephen Beatrice
|
Müzik
|
Tracy McKnight
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jonathan Ferrantelli
, David B. Newhouse
|
İkinci Birim
|
Anne Yvette Legendre
, Maggie Murphy
, Woodrow Travers
|
Ses
|
Ilan Bemaman
, Josh Berger
, Ian Cymore
, Dan Guachione
, Filipe Messeder
, Michael Miller
, Spyros Poulos
, Adam Sanchez
|
Özel Efektler
|
Shane Gross
|
Görsel Efektler
|
Jessie Leo Poole
, Javi Sánchez-Blanco Boyer
, Andrew Sherman
|
Kamera Teknisyeni
|
James Callanan
, Marque DeWinter
, Brooks Lockwood
, Jim McCullagh
, Elias Morales
, William Rexer
, Bill Saxelby
, Benjamin Semanoff
, Robert Stile
, Kevin Pari
|
Kostüm Sorumlusu
|
Amber Augone
, Hassan Boone
, Cortney Hillman
, Jimmy McBride
, Molly Schaefer
, Heather Howard
|
Editoryal Hizmetler
|
Frederick Agyemang
, Erik Choquette
, Kyle Falcon
, Roman Hankewycz
, Paul Leonardo Jr.
|
Mekan Yöneticisi
|
Joe Sevey
|
Senaryo Süpervizörü
|
Heather Quick
|
Kostüm Tasarımı
|
Rosemary Lepre Forman
|
Ulaşım Koordinatörü
|
James Harkerss
, Dan Hobert
, Tom O'Connor
|
Diğer
|
Adrienne Enderle
, Andrew Gilbert
, George Lambert
, Joseph Lombardi
, Peter Lombardi
, Katie McClellan
, Angela Roberts
, William Sepulveda
, Star Tyner
, Alexandra Vivas
|
Diğer
|
Edward Burns
|
Dublörler
|
Chris Barnes
, Riley Barnes
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Josh Berger
, Ian Cymore
|
Ses Editörü
|
Filipe Messeder
|
Boom Operatörü
|
Dan Guachione
|
Ses Mikseri
|
Adam Sanchez
|
Ses efektleri Editörü
|
Mark Amicucci
|
Makyaj Sorumlusu
|
Emily Ansel
, Jennifer Jefferson
, Linda Kaufman
, Emilia Martin
, Christopher Milone
, Debbie Peiser
, Alexandra Rutkay
, Michael Anthony Sampson
, Jacqueline Weiss
|
Yapım Sanatçısı
|
Stephen Beatrice
|
Set Dekorasyon
|
Kendall Anderson
|
Makyaj Sanatçısı
|
Christopher Milone
|
Editör
|
Timothy J. Feeley
|
Sanat Yönetimi
|
Lisa Merik
, Danny Baeza
, Ashley Bradshaw
, Lauren J. Brown
, Joe Clark
, Tommy Janulis
, Melissa Manke
, Anne Blackie Rarick
, Eric Siegel
|
Görüntü Yönetmeni
|
William Rexer
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Tom O'Connor
|
Yönetici yapımcı
|
Darren Goldberg
, Zak Tucker
, Chris Marsh
|
Yapım Sorumlusu
|
David B. Newhouse
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Linda Kaufman
, Emily Ansel
|
Oyuncu Seçimi
|
Maribeth Fox
, Dann Fink
, Lee Genick
, Ronen Gevint
, Noa Isabella
, Bruce Winant
|
Eş Yapımcı
|
William Perkins
, Jonathan Ferrantelli
|
Yapımcı
|
Edward Burns
, Aaron Lubin
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jonathan Ferrantelli
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Debbie Peiser
|
Saç Tasarımcısı
|
Debbie Peiser
|
Kuaför
|
Jennifer Jefferson
, Toni Roman-Grimm
, Jacqueline Weiss
, Emilia Martin
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Woodrow Travers
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Maggie Murphy
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Alexandra Rutkay
|
Baş Kuaför
|
Michael Anthony Sampson
|
Üretim Hizmetleri
|
Edward Burns
, Jonathan Ferrantelli
, Darren Goldberg
, Aaron Lubin
, Chris Marsh
, William Perkins
, Zak Tucker
|
Sinematografi
|
William Rexer
|
Genel
|
Rosemary Lepre Forman
, Anne Yvette Legendre
, Timothy J. Feeley
|