5.5

42 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.6 (1.410 OY)

Süre

1 Saat 44 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen

KONUSU

Kendi halinde yaşayan küçük esnaf mafyaya bulaşırsa ne olur? Babasının mafyadan aldığı borç para vefatından sonra miras olarak oğlu  Berhudar'a kalır. Parayı toparlamaya çalışırken hesaplanmayan olayların arkası kesilmez. Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen film, aşktan, aileden, arkadaşlıktan bahseden unutulmayacak bir komediye dönüşüyor. Film küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını konu almakta.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@backhouseee yazdı...

Cum, 21 Tem 2017, 15:46 (11 ay önce)

Klişenin dibine vurmak ve çok güzel hareketler bunlar komedisi ile yeni bir komedi filmi yapmak... Yapılan espiriler 2013-2014 yılından kalmış. Sene 2017 ama bu kısa sürede bile komedi algısının değiştiğini sizde göremiyorsanız filmi izleyebilirsiniz. Ama diyorsanız ki ulan leyla ile mecnunlar bile güldürmemeye başladı artık o zaman direkt karantinaya alın bu filmi derim. Toplam 2 kere güldürdü 3 kere de tebessüm ettirdi ve bittiii!!!

@delahoya yazdı...

Cmt, 04 Şub 2017, 00:18 (1 yıl önce)

5 / 10

Mütevazi bir bütçeyle çekilmiş . 2 - 3 sahne dışında çerezlik güldürmeyen aksiyonsuz bir yerli film... Televizyonlarda yakında sık sık denk gelirsiniz.

@dilarakrkmz yazdı...

Per, 21 Tem 2016, 13:43 (2 yıl önce)

Mutlu olmak için önce mutlu etmek gerekir. Öncelikle filmin benim için önemli artısı diğer komedi filmleri gibi afişte 1243847 karakterinde olmamasıydı. Esprilerde küfür vardı ama genel olarak rahatsız edici derecede çok değillerdi. Zeynep Koçak çok güzel hareketler bunlar dan sonra kesinlikle çağ atlamış. Ayrıca canlandırdığı karakterde çok iyiydi.  Türk filmlerine çoğu zaman bir ön yargıyla yaklaşıyorum özellikle komedilere. Ama film izlenebilir bence. Saçma olmayan güldüren sahneleri çok var. Ever klişelerde var ama göze batmıyor. Mafya karakteri biraz daha inandırıcı olabilirdi de olsun öyle de güzel olmuş.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Küçük Esnaf filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Küçük Esnaf filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Küçük Esnaf filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI