Kral Arthur: Kılıç Efsanesi 2017

King Arthur: Legend Of The Sword

6.7

107 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (138.265 OY)

Süre

2 Saat 6 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Arthur henüz çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern tahta geçer. Doğuştan kazanılan bu hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur ise şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ancak bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmak zorunda kalacaktır.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (13)

@No-One yazdı...

Cum, 10 Kas 2017, 20:53 (5 ay önce)

8 / 10

Guy Ritchie filmlerini nedense hep seviyorum ; olay örgüsünü , karakter çeşitliliğini , kendine has jargonunu , mizah anlayışını ... Film bence bir Guy Ritchie filminden ne beklendiği bilinerek izlenilmeli ,benim hep yüksektir ve hiç de hayal kırıklığına uğramadım ve bir film süresinin ne kadar kaldığı düşünülmeden izlenebiliyorsa sebebi kurgudandır ,tıpkı Guy Ritchie'nin kurgu dünyası gibi :) Harikaydı ; oyunclukları , soundtrackleri ,esprileri ( buraya ayrı bir parantez açmakta fayda var ,belki mizah anlayışı o günü yansıtmıyo ,daha çok günümüz gibi düşünülebilir fakat zaten yapım fantastik ,yani zaten ortaçağ kumaşı beklemek biraz abes kaçar ) ve de "İ Origins" filminde olduğu gibi bu filmde de çok güzel olan Frisbey'i ile ...8/10   Ve bu arada  bu video ve filmin soundtrackinin remixi de güzel olmuş ki zaten videodan bile oyuncuların başarısı okunmakta :) iyi dinlemeler 

@shamur-musti yazdı...

Çar, 01 Kas 2017, 12:47 (6 ay önce)

5 / 10

Bence kesinlikle gereğinden fazla abartılmış bir puanı var. Saçma konusu, kötü efektler ve kötü repliklerin olduğu bir filmdi. Çerezlik. İzledikten sonra pişman oldum diyebilirim. Çok daha iyi filmler var bunu izlemeseniz de olur bence.

@miss-nobody yazdı...

Pzt, 25 Eyl 2017, 15:38 (7 ay önce)

Yönetmen imzası gerçekten hissediliyor. Savaş filmine farklı bir dokunuş olmuş çok da güzel olmuş.Müzikler tabii birçok kişinin fazlasıyla hoşuna gidecek seviyede. Sonuç olarak olmuş, mis. Patlat mısırı aç sesi izle arkadaşım.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI