Yönetmen
|
James Bobin
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dublörler Koordinatörü
|
Kyle Gardiner
, Jade Amantea
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Peter Kodicek
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Lauren Ann Evans
|
Set Tasarımı
|
Siobhan Purkis
, Rachel van Baarle
|
İlave Kurgu
|
Mark Davies
|
Set Şefi
|
Hamish Raven
, Yvette Millist
|
Butafor
|
Gillian Butler
|
Elektrikçi
|
Jamie Garside
, Mark Levey
, Sami Gustafsson
, Beau Selwood
, Josh Hutchen
|
Yapım Ses Mikseri
|
Dane Cody
|
Yardımcı Butafor
|
Doug Franks
, Lachlan Linton-Keane
|
Set
|
Todd Carmody
, Aaron Rapira
, Brad Boterhoek
, Josh Tuener
|
Dolly Sorumlusu
|
Mal Booth
, Charlie Lowe
, Chris Maljers
|
Heykeltıraş
|
Hannah Crosby
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Bruce Bright
|
Terzi
|
Susan Booth
, Anthea Govett
, Sharka Bosakova
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Leanne Brooks
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Reg Garside
|
Baş Kostümcü
|
Cindy Rosenthal
|
Su Altı Görüntü Yönetmeni
|
Roger Buckingham
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Chelsea Staebell
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Richard Hobbs
|
Dublörler
|
Jade Amantea
, Cameron Ambridge
, Bradd Buckley
, Elissa Cadwell
, Robbie Clissold
, Toby Fuller
, Kyle Gardiner
, Chan Griffin
, Garreth Hadfield
, Alex Kuzelicki
, Ri-Jie Kwok
, Blake Lindsell
, Stephen Murdoch
, Carly Rees
, Lachlan Robbie
, Marco Sinigaglia
, Nick Turello
, Annette van Moorsel
, Daniel Weaver
, Carla Thexton
, Alek Skar
, Tye Wilkie
, Bronwyn Akhurst
, Simon Mak Murrell
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Ebony Ashton
, Shannon Reilly
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Mary Robin
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Neil Brice
, Spencer Faulkner
, Dave Heazlewood
, George Kontoleon
, Jason Rowling
, Marc Sparky Rutherford
, Lucy Vecchio
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rebecca Allen
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Glenn Freemantle
|
Yapım Muhasebecisi
|
Prudence Williams
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Tia Stephanou
|
1. Yardımcı Editör
|
Tom Coope
|
Yardımcı Editör
|
Karina Stefanisina
|
Orkestra Şefi
|
John Ashton Thomas
, Tommy Laurence
, Geoff Lawson
|
Dış Sesler Editörü
|
Lilly Blazewicz
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Phoebe Scholfield
|
Ses efektleri Editörü
|
Nick Freemantle
, Robert Malone
, Dayo James
|
Kondüktör
|
Gavin Greenaway
|
Kostüm Koordinatörü
|
Erin Louise Cardoo
|
Görsel Efekt Editörü
|
Ralph Foster
, Henry Kemplen
|
Saç Tasarımcısı
|
Jennifer Stanfield
|
Set Fotoğrafçısı
|
Vince Valitutti
|
ADR Editörü
|
Emilie O'Connor
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Niv Adiri
, Brendan Nicholson
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Lesley Vanderwalt
|
Birim Reklamcısı
|
Ernie Malik
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
David Burr
|
Müzik Editörü
|
Jeff Carson
, John Finklea
|
Diyalog Editörü
|
Gillian Dodders
, Emilie O'Connor
|
Diğer
|
Hayley Booth
, Dougal Cadiou
, Donna Casey
, Jussilinho Ángel Castro
, Hugo Currie
, Louis Delavenne
, Rebecca DiFillippo
, Chloe Donaldson
, Sam Elia
, Spencer Faulkner
, Shayla Girdler
, BJ Guyer
, Cathryn Hammond
, Emma Harman
, Iona Harris
, Katie Harris
, Eva Jensen
, Sean W. Johnson
, Ernie Malik
, Frédéric North
, Candice Preddy
, Michael Rooney
, Karen Sharp
, Alexis Tanasoca
, Allan Trautman
, Sharon Tribolet
, Hine Tuaeu
, Ryan Unicomb
, Daniel Valle
, Kate Weatherly
, Prudence Williams
, Mak Wilson
, Kate Wormald
|
Görüntü Yönetmeni
|
Javier Aguirresarobe
|
Editoryal Hizmetler
|
Fiorenza Bagnariol
, Kali Bateman
, Marcus Bolton
, Shing Hong Chan
, Tom Coope
, Mark Davies
, Grant Dawson
, Rob Doolittle
, Paul Ensby
, Chris Francis
, Arthur Harrison
, Jonas Jangvad
, François Kamffer
, Todd Kleparski
, Thorsten Knatz
, Christopher McDonald
, Emily Murray
, Leigh Myers
, Lauren Orlowski
, Stefan Sonnenfeld
, Karina Stefanisina
, Sally Wortley
, Riccardo Bacigalupo
, Christopher Frith
, Claire McGrane
, Dan Helme
, Gavin McCarron
|
Mekan Yöneticisi
|
Duncan Jones
|
Kast Asistanı
|
Djinous Rowling
|
Ortak Yapımcı
|
Tamazin Simmonds
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Samantha Smith McGrady
, Joanne Pearce
|
Ses Kayıtçısı
|
Dane Cody
|
Boom Operatörü
|
Ben Wyatt
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Nicholas A. Mudd
|
Yapım Yöneticisi
|
Ralph Bertelle
|
Editör
|
Mark Everson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
John G. Scotti
, Jennifer Cornwell
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Andy Brown
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Dan Hennah
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Kathy Chasen-Hay
|
Sanat Yönetimi
|
Eugene Intas
, Richard Hobbs
, Anthony Allan
, Lucy Allan
, Jodie Allen
, Andrew Baker
, Kohen Barry
, Brett Beacham
, Josh Beacham
, Claire Bryant
, Gillian Butler
, Graeme Callander
, Gary Cameron
, Nicola Campbell
, Dane Churchouse
, Ross Clarke
, Samantha Dabrowski
, Wayne Diskin
, Ray Don
, Dane Eade
, Lauren Ann Evans
, Peter Exton
, Doug Franks
, Jamie Gardner
, Simon Gill
, Cathryn Hammond
, Karleen Harrington
, Brendan Heffernan
, Paul Hilton
, Fred Hughes
, Luke Hughes
, George Kabot
, Leandre Lagrange
, Byron McGilvray
, Antony Nguyen
, Christian Thanh Nguyen
, Siobhan Purkis
, John Rann
, Emma Rudkin
, Farid Sandoval
, Charlie Shelley
, Dan Sweetman
, Emily Thallon
, Shaun E. Thompson
, Rachel van Baarle
, Ron Wallekers
, Manoela Amaral
, Mary Robin
|
Senaryo Süpervizörü
|
Benedict Paxton-Crick
, Kristin Voumard
, Sarah Dahl
|
Televizyon Oyunu
|
Valerie Walsh
, Eric Weiner
, Chris Gifford
|
Yönetici yapımcı
|
Julia Pistor
, Eugenio Derbez
, John G. Scotti
|
Hikaye
|
Nicholas Stoller
, Tom Wheeler
|
Senaryo
|
Nicholas Stoller
, Matthew Robinson
|
Ses Tasarımcısı
|
Glenn Freemantle
|
Oyuncu Seçimi
|
Sarah Halley Finn
, Bud Hopes
, Tom McSweeney
, David Newman
, Nerida Groth
, Nicholas A. Mudd
, Djinous Rowling
, Phoebe Scholfield
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Debney
, Germaine Franco
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Kate Weatherly
, Talia Buckberry
|
Yapım Koordinatörü
|
Candice Preddy
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard Goodwin
, James McGrady
|
Yapım Sanatçısı
|
Dan Hennah
|
Animasyon
|
Aaron Burton
, Aanikka Holder
, Wayne Howe
, Jins M. Jose
, Stephen McNally
, Uli Meyer
, Loïc Miermont
, Christel Pougeoise
, Jaco Pretorius
, Isobel Stenhouse
, Prasad Thangeti
, Luca Schenato
|
Kamera Teknisyeni
|
Sean Aston
, Keith Bainton
, Keir Beck
, Mal Booth
, David Burr
, Jack Cale
, Todd Carmody
, Rebecca Crowe
, Sebastien Deveze
, Anthony Dias
, Dorian Djoudi
, Scott Dolan
, Eric Dvorsky
, David Elmes
, Jamie Garside
, Reg Garside
, Dylan Goss
, Sami Gustafsson
, Billy Harmer
, Stephen Head
, Frank Hruby
, Carolina Izquierdo Duarte
, Andrew AJ Johnson
, Paul Johnstone
, Nathan Kannegiesser
, Aidan Kelly
, Darrin Keough
, Nathan Lawson
, Mark Levey
, Jay A. Lind
, Robbie MacKinnon
, Loic Maheas
, Chris Maljers
, Hamish McCorkindale
, David Nichols
, Tony O'Loughlan
, Stephen Oh
, Luis Olivares
, Jason Poole
, Peter Quinn
, Aaron Rapira
, Jem Rayner
, Matt Robinson
, Martin Rutter
, Beau Selwood
, Naomi Sharp
, Zeb Simpson
, Rob Stagg
, Joe Stick
, Vince Valitutti
, Ivan Valjan
, Daniel Weaver
, Jeremy Wheatley
, Peter Chittleborough
, Craig Clark
|
Görsel Efektler
|
Matthew Beecher
, Martin Bell
, Dylan Binns
, Kunal Biswas
, Andre Brizard
, Andy Brown
, Lauren Camilleri
, Jireh Canlas
, Mark Carr
, Mae Caupit
, Carolina Cedres
, Meagan Chancellor
, Kathy Chasen-Hay
, Devrishi Chatterjee
, Satyendra Chaturvedi
, David Cordon
, Dale Davies
, Stanley A. Dellimore
, Lindy DeQuattro
, Bhardwaj Divyanshu
, Louis Dunlevy
, Matt Everitt
, Leana Mae Felipe
, Edward Ferrysienanda
, Ralph Foster
, Hermione Francis
, Christina Graham
, Utkarsh Gupta
, Geoff Hadfield
, Laura Hamersley
, Yusuf Hasan
, Michael Johns
, Benjamin T. Kay
, Henry Kemplen
, Christopher Key
, Gopi Krishnan
, Estelle Lagarde
, Richard Little
, Nunzia Lombardo
, Natalie MacDonald
, Catherine Martin
, Edward Martin
, Lauren McCallum
, Bradleigh McKay
, Louise McNicholl
, Achal Muchhala
, Vivek Nair
, Vikramshil Narwade
, Siddharth Natarajan
, Roma O'Connor
, Irshad Patel
, Nikul Patel
, Claire Pegorier
, Ingrid Pons
, Tim Pounds-Cornish
, Ben Ridgwell
, Becky Roberts
, Cabral Rock
, Sourabh Saxena
, Nathaniel Seymour
, Foad Shah
, Abhishek Shaw
, Pietro Silvestri
, Davi Soesilo
, Brent St. Mary
, Vinod Talwar
, Mark Thorley
, Jensen Toms
, Cameron Van Den Besselaar
, John Van Hoey Smith
, Gerard Van Ommen Kloeke
, Rachel Wright
, Shomnath Dhar
, Lisa Iona
, Jacquelyn Racine
, Jacquelyn Booth
, Stephen Molyneaux
, Niña Pastores
, Isaac Hingley
, Shreeharsha Rao
, Thomas R. Steiner
, Alice Cumbaa
, Akshay Khanna
|
Özel Efektler
|
Bruce Bright
, Mark Brims
, Brenden Barry Brown
, Patrick Carmiggelt
, Dean Franklin
, James Paul
, Ray Purkis
, Tony Watt
, Brian Cox
|
Ses
|
Niv Adiri
, Marco Arlotta
, Ben Barker
, Oleg Belogorsky
, Lilly Blazewicz
, Dustin Burford
, Peter Burgis
, Tim Burton
, Will Carroll
, Dane Cody
, Noyan Cosarer
, Mario De Socio
, Simon Diggins
, Zoe Freed
, Danny Freemantle
, Glenn Freemantle
, Nick Freemantle
, Dave Fritz
, Glen Gathard
, Dayo James
, Thom Kellar
, Maria Kelly
, Robert Malone
, Michael Miller
, Kara Moolman
, Scott Mulready
, Chris Navarro
, Brendan Nicholson
, Emilie O'Connor
, George Ramantanis
, Jemma Riley-Tolch
, Tristan Rose
, Johnathan Rush
, Carlos Sotolongo
, Ben Stewart
, Jason Swanscott
, Mike Tehrani
, Hannes Wannerberger
, James Wichall
, Paul Wrightson
, Ben Wyatt
|
İkinci Birim
|
Dan Cole
, Richard Goodwin
, James McGrady
, Samantha Smith McGrady
, Joanne Pearce
, John G. Scotti
, Tom Treasure
, Greg Tynan
|
Operasyon Yöneticisi
|
Katie Reynolds
, John G. Scotti
, Jamie Whitfield
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rebecca Allen
, Katrina Anger
, Louise Coulston
, Lindy Hartley
, Antony McMullen
, Cora Montalban
, Lynne O'Brien
, Sharon Robbins
, Jennifer Stanfield
, Tia Stephanou
, Lesley Vanderwalt
, Billie Weston
, Nicola Richards
|
Set Dekorasyon
|
Kathryn Lim
|
Sinematografi
|
Javier Aguirresarobe
|
Kostüm Tasarımı
|
Rahel Afiley
|
Müzik
|
John Debney
, Germaine Franco
, Ashley Andrew-Jones
, Rachel Bolt
, Jeff Carson
, Paul Clarvis
, Grace Davidson
, Sarah Eyden
, John Finklea
, Gavin Greenaway
, Jan Hendrickse
, Tera Hendrickson
, Luis Jardim
, Skaila Kanga
, Tommy Laurence
, Geoff Lawson
, Steve Mair
, Sara Mann
, Michael John Mollo
, Dan Navarro
, S. Peace Nistades
, Jake Parker
, Jasper Randall
, Tom Rees-Roberts
, Simon Rhodes
, Frank Ricotti
, Patrick Savage
, Fletcher Sheridan
, John Ashton Thomas
, Jake Walker
, Richard Watkins
, Nick Wollage
, Michael Giacchino
, Tom Hardisty
, Jim Harrison
, Charles Martin Inouye
, Kevin Kaska
, Mike Watts
|
Üretim Hizmetleri
|
Kristin Burr
, Bruno Canale
, Eugenio Derbez
, Julia Pistor
, John G. Scotti
, Tamazin Simmonds
|
Koreograf
|
Michael Rooney
|
Set Yapımcısı
|
Bruno Canale
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Katie Reynolds
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Tom Treasure
, Dan Cole
|
Ses Donanım
|
Kara Moolman
|
Yapımcı
|
Kristin Burr
|
Işık Teknisyeni
|
Sami Gustafsson
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Nathan Kannegiesser
|
Kostüm Sorumlusu
|
Stephanie Amantea
, Susan Booth
, Matt Boug
, David Aaron Cook
, Melanie Ghisays
, Penny Mackie
, Rachelle Mejia
, Oksana Nedavniaya
, David Olde
, Chelsea Staebell
, Samantha Walker
, Helen Dykes
|
Genel
|
Brendan Heffernan
, Dan Sweetman
, John G. Scotti
, Michael O'Connor
, Melanie Ghisays
, Graeme Callander
, Manoela Amaral
, Darrin Keough
, Chee Thao
, David Elmes
, Scott Dolan
, Joe Stick
, Greg Tynan
, Anthony Dias
, Robbie MacKinnon
, Emma Rudkin
, Naomi Sharp
, Jeremy Wheatley
, Mica Purnell
, Damian Lang
, Monin Sak
, Meagan Heuston
, Ellie Suffolk
, Peter Burgis
, Jason Swanscott
, Glen Gathard
, Louise Coulston
, James Wichall
, Sharon Robbins
, Jemma Riley-Tolch
, Billie Weston
, Lindy Hartley
, Sharon Tribolet
, Vicki Sands
, Samara Gildea
, Lexi Stewart
, Emma George
, Lynette O'Brian
, Lauren Oliver
, Kayla Weatherall
, Bradley Howard
, Mark Everson
|