6.1

32 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.5 (93.085 OY)

KONUSU
Birbirini tanımayan on iki yabancı bir anda ormanlık bir alanda uyanır. Nerede olduklarını veya oraya nasıl gittiklerini hiçbiri hatırlamamaktadır. Daha da önemlisi çok özel bir amaç için seçilmiş olduklarını bilmemektelerdir. Karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir grup küresel elit ... Devamı
Birbirini tanımayan on iki yabancı bir anda ormanlık bir alanda uyanır. Nerede olduklarını veya oraya nasıl gittiklerini hiçbiri hatırlamamaktadır. Daha da önemlisi çok özel bir amaç için seçilmiş olduklarını bilmemektelerdir. Karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir grup küresel elit sosyete üyesi spor için insanları avlama etkinliği düzenlemektedir. "Av" adını verdikleri bu etkinlik için de ilk kez bir araya gelmişlerdir. Devasa bir ormanlık alanda kaçmaya çalışan 12 kişiyi tek tek avlamayı hedeflemektedirler. Fakat bu seçkin zenginlerin kötücül planı raydan çıkarılmak üzeredir. Avlananlardan biri olan Crystal, bu tehlikeli oyunu bütün avcılardan daha iyi bilmektedir. Tek tek avcıları ava dönüştüren genç kadın, birer birer avcıları elerken tüm bu planın ortasındaki gizemli kadına doğru adım adım ilerlemeye başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@murat_jk_71

1 ay önce

Barındırdığı politik mesajlar, sjw ve Trumpçılara olan göndermeler ve alaycı tavrı bayağı bir hoşuma gitti. Karakterler de iyi yazılmıştı. Tek beğenmediğim konu sonunu daha iyi bağlayabilirlerdi. Onun dışında gayet kaliteli bir film ve tavsiye ediyorum. 7.5/10.

@warriorpoet

1 yıl önce

7.8 / 10

Enfesti. Tavsiye ederim

@samsaara

1 yıl önce

Benzer hikayelerinden çok farklı işlenmişti bence. Zombieland havası vardı hatta. Komedi gibiydi bu düşünceyle izlediğim için eğlendim.

@stiff

1 yıl önce

7 / 10

Çok klişe ve alışılagelmiş bir hikaye olmasına rağmen keyifle izledim. Tucker & Dale’den beri bu tür kara mizah ve kanlı filmleri seviyorum. Bir hayalkırıklığı Emma Roberts’ın çok kısa gözükmesi oldu. Ancak başroldeki Betty Gilpin çok sempatik bir oyunculuk sergilemiş. "İzle geç" kategorisinde değerlendirdiğim için başarılı buldum.

@bigamist

1 yıl önce

6 / 10

Trump'ın çemkirmesi nedeniyle hype yaratan kötü film.

@ekopyen

1 yıl önce

7.6 / 10

Zenginler spor amaçlı insan avına çıkıyor temalı klasik bir film bekliyordum. Absürt, kara mizah unsurları ve Hayvan Çiftliği'ne göndermelerle bezeli olması hoş bir sürpriz oldu. Türü, kasıtlı olarak mı bilmiyorum ama eksik bırakmaları yanıltıcı olmuş, zira sarkastik bir komedi filmi bu.

Betty Gilpin'in mimiklerine de bayıldım, oynadığı karakterin değişik bir enerjisi vardı.

@kayacanism

1 yıl önce

5.3 / 10

Vakit kaybı...
SPOILER

The Hunt filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Hunt filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Hunt filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL