Trendeki Kız

(2021)

The Girl on the Train a.k.a Mira: The Girl on the Train

Film 2 Saat Polisiye, Dram Hindistan 26 Şubat 2021

VİZYONDA

2.7

2 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.4 (7.061 OY)

KONUSU

Uzaktan kusursuz görünen bir çifte kafayı takan yeni boşanmış sorunlu bir kadın, sarsıcı bir olaya tanık olunca kendini çetrefil bir cinayet vakasının içinde bulur.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@baltaliilahzago

2 ay önce

1 / 10

Çekileli üç beş sene daha olmadan yeniden uyarlanan bu kaçıncı film. Oldu olacak senaryo elinize gelsin ve hbo’su, amazon prime’ı, netflix’i, apple tv’si ayrı ayrı çeksin aynı anda. Bu nasıl bir konu kıtlığı.

@thorne_zytkow

2 ay önce

İÇKİ KÖTÜLÜKLERİN ANASIDIR. Çok kitap okuyan biri olduğum söylenemez ama film İngiliz yazar Paula Hawkins’in trendeki kız adlı romanının 2.kez uyarlamasıydı.İlk filmi de izlemeye fırsatım olmamıştı :) birdenbire bu film karşıma çıktı ve izledim.Hikaye çok iyiydi çok katmanlıydı ama soluk soluğa bir hava yaratamıyordu ve bence ana karakteri canlandıran oyuncu yerine fizik olarak daha otoriter biri olmalıydı mesela filmdeki polis daha otoriterdi.Hint müziklerini seven vardır muhakkak ama ben sevmiyorum filmde de çok abartılmıştı hatta o kadar abartılmıştı ki bir an için filmdeki gizemi şarkılardan çözmeye başlamıştım ama yanılmıştım.Uyarlandığı kitap ve ilk uyarlanan filmi hakkında bilgisi olmayan biri olarak İzlediğim için asla pişmanlık duymuyorum.

@mavimilena

2 ay önce

4.4 / 10

Film ilerledikçe senaryonun hiç yabancı gelmediğini fark etsemde başlamışken bitirmek istedim. 2016 yapımı Trendeki Kız filminin yeniden uyarlaması ile karşılaştım. Oysaki ben bunu bilmeden bi hevesle filme başlamıştım. Bu yüzden bir süre sonra modum düştü. Bu filmde etkileyici bir yön maalesef bulamadım. Filmin aslı bu uyarlamadan çok daha başarılı. Boşuna izlemiş bulundum. Ve bir kere daha anladım ki oradakiler müzik ve dans olmadan yapamıyorlar :)
SPOILER

Trendeki Kız filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Trendeki Kız filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Trendeki Kız filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL