5.9

4 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.1 (4.569 OY)

KONUSU
Esma, 40`lı yaşlarında HIV pozitif bir kadındır. Kocasının ölümünden sonra, babası ve genç kızıyla birlikte yaşamak üzere Kahire`ye taşınır. Burada, en yakınları da dahil olmak üzere, hastalığının kimseler tarafından duyulmaması için kendini sosyal olarak dış dünyaya kapatır. Aylarca, enfeksiyon yüz ... Devamı
Esma, 40`lı yaşlarında HIV pozitif bir kadındır. Kocasının ölümünden sonra, babası ve genç kızıyla birlikte yaşamak üzere Kahire`ye taşınır. Burada, en yakınları da dahil olmak üzere, hastalığının kimseler tarafından duyulmaması için kendini sosyal olarak dış dünyaya kapatır. Aylarca, enfeksiyon yüzünden acı çeker ancak hiç bir doktor hastalığı yüzünden basit bir operasyonı yapmaya yanaşmaz. Esma, hastalığı öldürücü boyutlara gelmeden bir çözüm yolu bulmak zorundadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
F

@film_kadini

9 yıl önce

7.4 / 10

Çağın zührevi hastalığı aids'in konu alındığı güzel bir film. Asmaa'da bir kadının aids'li olmasının sebebini kimseye açıklamak zorunda olmadığı, devletin her halükarda ona ve onun gibilere yardım etmesi gerektiği mesajını veriyor.Bilinmedik bir filmdir. Hareket sevenler izlemesin :)
SPOILER

Esma filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Esma filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Esma filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL