VIZYONDA

7.4

173 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (335.690 OY)

KONUSU

İki astronom, Dünya’yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar, ancak hiç kimse onları umursamaz.

Jennifer Lawrence

Kate Dibiasky

Leonardo DiCaprio

Dr. Randal...

Meryl Streep

President ...

Rob Morgan

Dr. Teddy ...

Jonah Hill

Jason Orlean

Cate Blanchett

Brie Evantee

Mark Rylance

Peter Ishe...

Tyler Perry

Jack Bremmer

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@gmzprcl

18 saat önce

"Düşünüyorum da aslında...
Her şeyimiz varmış değil mi?"

@superhans

2 gün önce

6.5 / 10

Bana o kadar yapmacık geliyor ki böyle filmler, bakıyorsun savunduğu şeylere, bir de yayınlandığı platforma bakıyorsun.... oynattığı oyunculara bakıyorsun, içinde barındırdığı şarkılara bakıyorsun... Bunları gerçekten savunuyor musunuz yoksa halkın başını mı okşamak amacınız?

@superhans

2 gün önce

bir de ödül aldıklarında (ki alacaklardır) yapacakları konuşmaları çok merak ediyorum... bu sefer hangisi olacak acaba? Afrikadaki çocuklar mı? İklim değişikliği mi?

@tiamath

3 gün önce

8.5 / 10

Müthiş bir film. Eleştirilere fazla kulak asmayın ve mutlaka izleyin. Günümüz insanının duyarsızlaşması, dünyanın sonunu tetikleyecek bir unsurun bile politik veya parasal kazanç amaçlı kullanılmasının tercih edilmesi gibi ön planda olan bir hikaye, arka planda ise devlet içindeki konum sahiplerinin, oraları hak edip etmediklerinin sorgulanışı, propoganda altında yapılan hamleler, gerçeği görmek ve duymak istemeyenlere gerçeği söyleme çırpınışları gibi konular bulunmakta. Başarılı kadro ve oyunculuklarla iyi bir iş çıkarılmış. 70'ine gelmiş olan Meryl Streep, başkan rolünü oldukça başarılı yürütmüş.

@betelgeuze

3 gün önce

Bir yanda gerçeği söyleyenler, diğer yanda gerçeği görmek istemeyenler. Yaşanıyor olan gerçeği film gördük. Çok beğendim.

@denizozkil

3 gün önce

bu film iklim degisikligi hakkinda ve korkuyorum ki sonumuz da ayni olacak.

@rinustalarin

6 gün önce

Filmin puanı bir çok açıdan "0" (sıfır), ancak bir çok açıdan da... henüz öyle bir sayı keşfedilmedi.

Muhtemelen uzun süre böylesine sansasyonel bir yapım izleyemeyeceğiz.

Not: Filme çerezlik diyenler bir daha film falan izlemesin. Bu yakıştırmanın, 2. sırada olduğunu görünce inanılmaz sinirlendim

@athelstan

1 hafta önce

7.8 / 10

insanlar bu filmden de bir ders çıkarmayacak ve hala varolan duzene uymaya devam edecekler...

@stiff

1 hafta önce

7 / 10

Aylar önce fragmanını izlediğimde beğenmiştim. Nihayet filmi de izledim. Övüldüğü veya gömüldüğü kadar yokmuş. Verdiği güzel mesajlar var. Mesela "aslında her şeye sahip olduğumuzu" vurgulaması güzel. Politik mesajlar güzel. Dünyanın farklı yerlerinden o an yaşananları göstermesi gibi güzel sahneleri de var. Ama 2,5 saat 5 saat gibi geçiyor. Seyir zevki düşük. Çok iyi oyuncu kadrosu filmi izletiyor, merak da ettiriyor. Sonunu beğendim diyebilirim. Komedi de olsun, absürt sahneler de olsun ama Don't Look Up bana biraz fazla sulandırılmış geldi.

@ege_undag

1 hafta önce

7.7 / 10

Sağlam bir film olmuş. Çok güldüm, zaten Kültür olarak son 10.000 yılımız ağlanacak halimize gülmekle geçiyor o yüzden filmin kıyamet karşısında takındığı kara-komik tavır son derece yerinde. Genelde bu tarz kıyamet filmleri -hele ki Amerikan yapımısıyla- kendi önermesiyle çelişir ve ''mutlu son''la biter. Öyle bitmemesine çok sevindim, Trier'in Melancholia'sı bir şeylere ilham olmuş olmalı.

@hashasin

1 hafta önce

Lütfen bu kadar neşeli olmayı keser misiniz? Üzgünüm ama herşey her zaman esprili, neşeli veya hoş olmak zorunda değil. Bazen birbirimizle doğrudan konuşabilmeliyiz. Bişeyleri duymalıyız. Dünyayla alakalı kararların embesil çoğunluk ve onları güden kurnaz azınlık tarafından verilmesinin dehşet verici sonuçlarını kendi ülkemizden başlayarak tüm dünyada görebiliriz. Netflix arada sırada şaşırtıyor. Yorumlardan bazılarını okudumda senaryonun klişe olduğu ve bunun bir parodi olduğu iddaa edilmiş. Bu klişeyse holywooddan 1 tane film izlememek lazım. Bilmediğiniz kelimeleri kullanmayın. Olumsuz eleştirileri gözardı edin izleyin.
B

@burak_senel

2 hafta önce

Sistemin, sistem eleştirisi filmi. Sistem diyor ki: Sistemi de ben eleştiririm o size düşmez. Siz aylık ücretlerinizi verin, arkanıza yaslanın ve mastürbasyonunuzu yapın. Klasik Amerikan sineması.

@dilekcandar

2 hafta önce

6.5 / 10

Öncelikle böyle bir yorum yaptığım için linçlenebilirim. Tamam verilen mesaj güzel, çok iyi bir parodi olmuş, oyunculuklar harika fakat konuyu işleme biraz sıkıntılı daha doğrusu bu kadar uzun işlenmese de olurmuş. Film 1.5 saatte de bitebilirmiş. Uzattıkları için filmden koptum açıkcası. Film sadece çerezlik. Ötesinde abartıldığı kadar iyi bir film değil.
D

@diaz

2 hafta önce

7.6 / 10

Sosyal medyada olumsuz anlamda eleştirildiği kadar kötü bir film değilmiş.Vermek istediği mesaj sadece bir asteroidin dünyaya çarpıp yoketmesi ile ilgili değil.İnsanlarin dünyanın yok edecek asıl meselelere kör ve sağır olup, kayıtsız ilgisiz kalışına dikkat çeken bir tarafı var.Ben beğendim açıkçası.

@endaksiorea

2 hafta önce

bkz. deniz altı madenciliği
Z

@zes

2 hafta önce

6.7 / 10

Bence izlemesi keyifli, güzel bir parodi filmdi. Oyuncular ve görsellik basarili, hikaye kendi akisinda güzelce ilerliyor. Belki 30 dk daha kisa olabilirmis.
Kült olmaktan uzak ama bos zaman degerlendirmek icin izlenebilecek güzel bir film.
SPOILER

Don't Look Up filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Don't Look Up filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Don't Look Up filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FILM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL