6.6

204 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (273.654 OY)

KONUSU
Ellison Oswalt isimli bir suç yazarı, romanına malzeme toplamak için işlenen korkunç cinayetleri araştırmak üzere, eşi Tracy ve iki çocuğuyla birlikte ülkenin bir ucundan diğerine seyahat eder. Kiraladıkları dairede daha önce yaşayan tüm hane halkı öldürülmüştür. Ellison evin tavan arasında gizemli ... Devamı
Ellison Oswalt isimli bir suç yazarı, romanına malzeme toplamak için işlenen korkunç cinayetleri araştırmak üzere, eşi Tracy ve iki çocuğuyla birlikte ülkenin bir ucundan diğerine seyahat eder. Kiraladıkları dairede daha önce yaşayan tüm hane halkı öldürülmüştür. Ellison evin tavan arasında gizemli bir kutu bulur. Bulduğu bu kutunun içinden bir adet projektör ve onlarca video kaseti çıkar. Kasetleri izlemeye karar verir ve karşılaştığı sonuç tüyler ürperticidir. Karşısına çıkan şey daha önce burada yaşayan ailelerinin işkence ve ölümlerini kayda alındığı snuff filmlerdir. Kanı donan Ellison cinayetlerin ardında yatan gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir. Yapımını Paranormal Activity filminin yapımcılarının yürüttüğü filmin yönetmen koltuğunda The Exorcism of Emily Rose filmiyle tanıdığımız Scott Derrickson bulunuyor.
Ethan Hawke

Ellison Os...

Juliet Rylance

Tracy Oswalt

Vincent D'Onofrio

Professor ...

James Ransone

Millet Vekili

Clare Foley

Ashley Oswalt

Michael Hall D'Addario

Trevor Oswalt

Victoria Leigh

Stephanie ...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
A

@alamirem

6 yıl önce

korktum :(
C

@chavdar

7 yıl önce

1 / 10

sinematografik açıdan çok başarılı fakat klişelere boğulmuş bir film; ne korkutuyor, ne geriyor. sadece sıkıyor bazı bazı. izlenmese de olur.
N

@nysa

8 yıl önce

Korku-gerilim tarzında film izlemek istiyorum bu akşam deyip moda girerseniz gayet de sıçramalı bir film keyfi yaşayabilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle vakit kaybı değildi. Ayrıca filmin müziklerini de söylemeden geçemeyeceğim, çok çok iyiydi sahnelerdeki kullanımı. 10/7.

@basribabam

8 yıl önce

5.5 / 10

Gece evde alışılmışın dışında sesler duyduğunda, garip birşeyler hissettiğinde ne yaparsın; önce ışıkları açar, sonra nedenini ararsın. Karanlıkta angut gibi oraya buraya bakınmazsın. Bakınsan da zaten bir şey göremezsin. Önce ışıkları açarsın; Edison buldu ya hani bundan 38485826720 yıl önce. Her korku filminde aynı saçmalık. Bir yenilik, bir zeka pırıltısı hak getire. Varsa yoksa karanlık yardımıyla tırstırma...

Klasik korku-gerilim filmi...

@rinustalarin

8 yıl önce

5.5 / 10

Baya tırstım ancak bunun için 90 dakikadan daha da uzun ve içerdiği bazı diyaloglardan mantıksızlık akan bir film izletmek zorunda mıydı yapımcılar, bundan emin değilim.

Ethan Hawke da, Liam Neeson'ın korku-gerilim versiyonu olmuş. Purge, Sinister falan...

55/100
C

@cetert

9 yıl önce

5.2 / 10

Film hakkında değil Ethan Hawke hakkında yorum yapacağım. Sen kendini kanıtlamış, yılların oyuncusu hattayer yer yönetmeni ve senaristisin. Ne işin var ünlü olma hayali kuran yeni yetme oyuncular gibi korku filminde. Olmadı, yakışmadı.

Yeni bir tür korku-gerilim türü ortayaçıkarmaya çalışsan anlarım ama piyasada bunun gibi yüzlerce film var.

@papercut

9 yıl önce

7.7 / 10

özellikle cinayetlerin gösterildiği kısımlar hem müzikleri hem de görselliğiyle çok etkileyici. biraz american horror story tanıtımlarını hatırlatıyor. ama çocukların evde göründüğü sahneler yakalanan atmosfere gölge düşürmüş gibi. yine de sonunda evin kızının yaptığı katliamın iyi yansıtıldığını düşünüyorum. bir şekilde ailenin kurtulacağını düşündüğümden biraz sonuna şaşırdım, bu şekilde bitirmeleri çok daha etkileyici bir tercih olmuş.
F

@filmdahi

9 yıl önce

6.6 / 10

Ethan Hawke bi bu filmde bi boyhood bide before sunrıse tanıdım gerçekten iyi bir oyuncu

filme gelirsek film çok korkunç değil adam yeni taşındığı evinde kasetler buluyo bunlarda cinayet

v.b herşey var deepwebcı adam ya :) Olaganustu seyler var kasetlerde spoiler vermeyeyim Ama gerilim konusunda orta ama filmin konusu iyi

düşünülmüş konu için izleyin korku için izlemeyin veya gerilim için onun yerine

The Conjuring(Korku Seansı)seyredin daha güzel derim.

Filmin gizemi yakın zamanda Çıkcak Sinister 2 Filmini Bekleyin Derim.

@cruachan

9 yıl önce

8.3 / 10

Şu öcü gibi abire çıkan öcü dayı Behemoth'un solistine benziyo:) filme gelirsem gerilimi yüksek bir film izlemeye değer sonuna kadar iyidi sonunda biraz bozmuşlar daha iyi bir sonla bitebilirdi.

@gundula

9 yıl önce

Yıllardır izlediğim korku filmlerinden Şeytan (The Exorcist-William Friedkin) dan sonra ilk kez bir filmden tat aldım diyebilirim. Tadı boşverin, basbaya korktum...

@serkanaydemir

9 yıl önce

7.2 / 10

Nihayet.

Uzun zamandır bu tarz güzel bir korku filmi izlememiştim. Korku filmi manyağı olarak şu an ki filmlere göre çok sağlam bir korku,gerilim bizi bekliyor. Bakın şu an ki filmlere göre diyorum. Birçok yerde keşke şu daha iyi olsaydı dediğimiz bölümleri var; ama şükretmek gerekiyor.

Başlarda bildik bir film senaryosunun getirdiği bir isyanla film başlıyor. Sonra ne oluyorsa olanlar sizi iyice korkuyu yaşatıyor. Dediğim gibi bazı yerler gerçekten olmamış. Sadece filmin tadını çıkartmaya bakın ki filmden üst düzey verim alasınız.

Not: Karanlık bir odada yalnız ve yüksek seste izleyin. Filmdeki müzikler daha da gerilim yaratıyor içinizde.P: 7
H

@harmony06

10 yıl önce

Olaylar biraz yavaş ilerliyo bu yönden sıkıcılığı var ama klasik senaryo olsada korkutuyo ve sinir bozucu bi korku veriyo izlerken sinirlendim, korktum, sıkıldım tavsiye etmiyorum izlemeye değmez...

@dogi

10 yıl önce

5.8 / 10

Film tam anlamıyla klişelerle dolu, Ethan Hawke yazık etmiş kendine. Sadece sonunda ufak bi şaşırtma var ama bu da kurtaramamış filmi. 5.8/10

@tendopain

10 yıl önce

9.9 / 10

zaman kaybı diyenlere bakmayın izleyin izlettiriyo
N

@noctuametis

10 yıl önce

3.9 / 10

tek kelimeyle vakit kaybı, korku gerilim adına hiçbir şey bulamadım açıkçası.
SPOILER

Lanet filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Lanet filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Lanet filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL