Hadi Gidelim

(2020)

Onward

Film 1 Saat 42 Dk. Animasyon, Macera ABD 11 Eylül 2020

7.4

42 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (147.520 OY)

KONUSU
Hadi Gidelim, babalarını çok küçük yaşta kaybeden iki genç elf kardeşin hikayesini konu ediyor. Kardeşler, hatırlamakta zorlandıkları ve çok özledikleri babaları ile son bir gün geçirme fırsatlarının olduğunu öğrenirler. Dünyada var olan bir büyü, onların babaları ile kavuşmalarını sağlayacaktır. Ka ... Devamı
Hadi Gidelim, babalarını çok küçük yaşta kaybeden iki genç elf kardeşin hikayesini konu ediyor. Kardeşler, hatırlamakta zorlandıkları ve çok özledikleri babaları ile son bir gün geçirme fırsatlarının olduğunu öğrenirler. Dünyada var olan bir büyü, onların babaları ile kavuşmalarını sağlayacaktır. Kardeşler, bu fırsatı kaçırmamak için ne yapıp edip büyüye sahip olmanın yolunu bulmalıdır. Kendilerini zorlu bir mücadeleye sokan kardeşler, büyüye ulaşıp babalarını son bir kez görebilme imkanını bulabilecekler midir?
Tom Holland

Ian Lightf...

Chris Pratt

Barley Lig...

Julia Louis-Dreyfus

Laurel Lig...

Octavia Spencer

The Mantic...

Mel Rodriguez

Officer Co...

Kyle Bornheimer

Wilden Lig...

Lena Waithe

Officer Sp...

Ali Wong

Officer Go...

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@furkandgn9

1 yıl önce

7 / 10

’’Eğer yeterince ister ve inanırsanız her şeyi başarırsınız’’ fikri artık beni biraz sıktı. Üstelik bu görüşe de hiç katılmam. İnsanların sınırları vardır ve herkes her şeyi başaramaz. Ancak bu Onward’ın kötü bir film olduğu anlamına gelmez. Animasyonların sürekli aynı alt metni konu edinmeleri ve bundan bir süre daha kurtulamayacak olmalarını da hesaba katarsak çok da yakınmama gerek yok. Üstelik malum pandemi nedeniyle 2020’de doğru düzgün film izleyemedik ve Onward bu açlığımı bastırmam için gayet yeterliydi. Zaten Pixar’ın yaptığı bir animasyonun kötü görünme ihtimali de yok. Evren hemen içine çekiyor ve klişe olsa da tatlı bir kendini bulma hikayesi izliyoruz. Öneriyorum, gayet keyifliydi.

@filmist

1 yıl önce

7.3 / 10

Değerli bir amaç uğruna yola çıkan iki kardeş ve yolda başlarına gelen olaylar.Özellikle bu yolculuktaki amaçlarını gerçekleştirebilmek için yapmış oldukları büyük fedakarlıkları izlerken etkilenmemek elde değil.
Pixarın daha güzel animasyonları vardı ama buda fena sayılmaz.Duygu yüklü macerası eksik olmayan ve sıkmadan kendini izlettiren bir yapım olmuş.

@samsaara

1 yıl önce

8 / 10

Kardeşlik ilişkisini çok iyi bir şekilde işlemiş. Küçük kardeşin kendini keşfetmesi bir şeylerin farkına varması yolculuğunu eğlenceli ve heyecanlı bir şekilde anlatıyor. Ben bir abla olarak bu hikayeden ve ilişkilerinden etkilendim.

@henriette

2 yıl önce

Tom Holland ve Chris Pratt seslendirmede harika iş çıkarmış. virüs olayları derken arada kaynadı sanırım film unutulmuş, ya da izlenmedi. gayet keyifli, sürükleyici bazı anlarda da duygusal bir filmdi. çok beğendim.
D

@dilekerd0gan

2 yıl önce

10 / 10

Tom Holland ın sesi başrole cuk oturmuş. Keyifli ve duygu yüklü bir animasyon olmuş. Çok sevdim. Yıllar sonra tekrar izlenecekler listesine alıyorum.
SPOILER

Hadi Gidelim filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hadi Gidelim filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hadi Gidelim filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL