Davetsiz Misafirler 2011

Intruders

6

19 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.4 (18.564 OY)

KONUSU

Görünmez yüz adlı korkunç karakterimiz yeniden ortaya çıkmıştır. Küçük çocukları korkutarak kendini tatmin edebileceğini sanan bu gerçek dışı karakter izleyiciyi meraklandırmak ve germek ister. Ancak bu konuda pek de başarılı değildir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@tutankhom yazdı...

Çar, 08 Oca 2014, 09:01 (4 yıl önce)

6.5 / 10

yönetmenin basiretsizliği diyorum bu film için. konu güzel am abunu anlatış biçimi yayvan kalmış. farklı ellerde çok daha güzel bir sunuma ulaştırılabilinirmiş. ortalama bir gerilimden öteye geçememiş benim için. kötü değil ama senaryonun böyle hunharca harcanmasına üzüldüm.

@vfv yazdı...

Cmt, 06 Nis 2013, 11:35 (5 yıl önce)

HAYAL ETTİKLERİMİN GERÇEK OLMASINDAN KORKUYORUM... Filmi çok beğendim. Çok farklı bir yapım bence. Teknik anlamda diğer korku filmleri gibi Aniden ortaya çıkan şeyler veya ışıklandırmaları kullanmadıgı halde beni gerdi. Ayrıca film sürekli olarak Şoke etti beni. Önce birşey tahmin etmemiz için ip ucu veriyor. Tahmin ediyoruz ve sonra tahmin edeceğimizi öngördüğü şeyin farklı bişe oldugunu gösteriyor ve tekrar şoke ediyor. Gerçekten çok beğendim bu filmi. Film gizem ve gerilimin yanı sıra yaşattıgı merak duygusununda desteğiyle Pskolojik bir havaya bürünüyor. Bence filmin hikayesi çok sarsıcı. 10/ 7.5   Baba rolündeki Cliwe Owen çocuklugunda bu yaratıkla ilgili korkunç şeyler yaşar. Gerçek olup olmadıgı belli değildir. Ama o yaratıktan bir şekilde kurtulmuştur. Biz filmi izlerken bu bagımsız oldugunu düşündüğümüz hikaye bize sunuluyor. Aslında Cliwe Owen ve kızı arasında geçen olayı izleriz ama bu 2 hikaye bize eş zamanlı olarak sunuluyor. Peki Kızında olan belirtiler nelerdir? Birbirine baglı 2 kişinin aynı halisinasyonu gördüğünü söylüyorlar.Belkide kim bilir. Ama bunun babadan kıza geçmiş olması da muhtemel. Ama Muhtemel olmadıgını düşündüren kızın o kutuyu ağaçtan alırken babasının haberinin olmaması. Gerçekten ilginç ve düşündüren bir yapım. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Davetsiz Misafirler filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Davetsiz Misafirler filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Davetsiz Misafirler filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI