6.9

3 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (14.634 OY)

KONUSU
Hristiyanlığın ilk zamanlarında ve imparator Neron döneminde geçer.Romalı asker Marcus Vinicius (Robert Taylor) güzel Lygia(Deborah Kerr)’ya aşık olur ancak aşkına karşılık alamaz.Bir süre sonra sevdiği kadının Hristiyan olduğunu ve Roma’nın yakıldığını öğrenince onu kurtarmak için Romaya geri döner ... Devamı
Hristiyanlığın ilk zamanlarında ve imparator Neron döneminde geçer.Romalı asker Marcus Vinicius (Robert Taylor) güzel Lygia(Deborah Kerr)’ya aşık olur ancak aşkına karşılık alamaz.Bir süre sonra sevdiği kadının Hristiyan olduğunu ve Roma’nın yakıldığını öğrenince onu kurtarmak için Romaya geri döner.Neron döneminde Hristiyanların gördüğü zulmü anlatan film 8 dalda Oscara aday gösterilmiştir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@daw

10 ay önce

Tarihten ziyade dini gözle yapılmış olmasına rağmen çok kaliteli bir film. Gerek kostümler gerek dekor olsun çok güzel hazırlanmış. Bir aşk hikayesi gibi dursa da aslında arka planda İsa’nın havarilerinden Petrus’un Roma’ya gelişi ve yaşanan olaylar işleniyor. Eğer bu tarz konulara meraklıysanız veya Roma İmparatorluğu ile ilgili filmleri seviyorsanız kaçırmayın.
SPOILER

Nereye Gidiyorsunuz? filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Nereye Gidiyorsunuz? filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Nereye Gidiyorsunuz? filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL