El Patron, Radiografia De Un Crimen 2014

8.9

4 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (653 OY)

Süre

1 Saat 30 Dk.

Senaristler

Nicolas Batlle

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Sıradan işlerde çalışan Armando, büyük şehirdeki kasap dükkanında bir iş bulur. Acımasız patronu ona et işlerinin nasıl döndüğünü öğretir ve onu baskı altına almaya başlar, hakkından çalmak için uğraşır. Patronunun bu ağır baskısı Armando’yu büyük acıların ve istenmeyen olayların içine çekecektir. Gerçek bir hikayeden alıntı olan 15 ödüllü Arjantin filmi, sömürülen ve yok edilen bir işçinin dramını aktarıyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@naksidil yazdı...

Cum, 01 Ara 2017, 07:22 (7 ay önce)

8.8 / 10

" Patron ; suçun anatomisi " Sömürgeciliği ve aşağılamayı , bozuk etler ve aldatmacayla .. vasıfsız bir sığınmacı üzerinden halka tebessümle sunumu ! Sessizce cinnet geçiren tokat gibi bir film .

@no-one yazdı...

Çar, 15 Kas 2017, 00:19 (7 ay önce)

10 / 10

İzlediğim en ağır filmlerden biri , en büyük sebebi de gördüğüm en iyi oyunculuklardan birini sergileyen Joaquín Furriel ... Suç ve Ceza'yı okurken Raskolnikov hakkında ne hissediliyorsa galiba Hermogenes'in hikayesini izlerken de benzer duygular hissediliyor . Kendine yaftalanan ,verilen kimlikler dışında bir kimliği olmayan bir adamın hikayesi ; doğduğu coğrafyanın , göçtüğü coğrafyanın kederini kader olarak bilen , devlet tarafından engelli , patronlar tarafında köle olarak nitelendirilen birinin, dış dünyayla mücadele etmekten iç dünyasını unutmuş , iç dünyası unutturulmuş bir adamın hikayesi...10/10

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

El Patron, Radiografia De Un Crimen filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

El Patron, Radiografia De Un Crimen filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

El Patron, Radiografia De Un Crimen filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI