Barbie Prenses ve Rock Star 2015

Barbie In Rock 'N Royals

0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.8 (391 OY)

Süre

1 Saat 24 Dk.

KONUSU

Prenses Courtney ve ünlü rock şarkıcısı Erika bir hata sonucu yanlış kampa düşerler. Erika kraliyet hanedanlarına özel kampta gerçek prenses olmanın; Courtney ise rock yıldızları için ayrılan kampta bu kültürün ne anlama geldiğini keşfederler. Kampların başındaki sorumlular bu karışıklığı çözmeye çalışırken hem Erika hem de Courtney ilginç bir şekilde kendilerine çok uzak bu atmosferlerde iyi hissettiklerini fark ederler. Kısa zamanda yeni çevrelerine uyum sağlayıp yeni arkadaşlar edinirler. Ancak bu eğlence çok uzun sürmez. Zira iki kampın da kapanacağı haberi duyurulmuştur. Şimdi ikisi işbirliği içerisinde, insanlara farklılıkların birer detay olduğunu ve inanıldığı takdirde her şeyin gerçekleşebileceğini gösterecekleri büyük bir veda konseri için hazırlıklara başlarlar.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@havlayankuzu yazdı...

Cmt, 06 Şub 2016, 01:10 (2 yıl önce)

ÖZünde farklılıkların değil ortak noktaların önemsendiği bir barış ve kardeşlik barbisi....Genel barbi jargonunun dışına çıkmış,kendi türü için başarılı olduğunu düşündüğüm bir film. Çocuklar sever bence. Ama işte sizi sıkabilir. Çoluğa çocuğa mesaj verme kaygısı taşıyan,didaktik bir başka barbi filmi. Her şeyin çok güzel veyahut sevimli olduğu alternatif bir gerçeklikte geçiyor. Bence çocuklar izlemese daha iyi olabilir. Sonuçta o kadar sevimli yada güzel bir dünyada yaşamıyoruz. 

@havlayankuzu yazdı...

Cum, 04 Eyl 2015, 18:52 (2 yıl önce)

Yakın zamanda izlemek zorunda kalabilirim. Yerimi hazır edeyim dedim. Yorum yapacağım ilerleyen tarihlerde. Sinirlerimi hazırlamam gerek. Bence sadece çocukların girebildiği sinemalar olmalı....

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Barbie Prenses ve Rock Star filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Barbie Prenses ve Rock Star filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Barbie Prenses ve Rock Star filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI