5.8

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (24.666 OY)

Süre

1 Saat 28 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

1980’lerde kalitesiz bir korku filmi yıldızı olan annesinin (Malin Akerman) ölümü sebebiyle büyük üzüntü içinde Max (Taissa Farmiga) ve arkadaşları, birden kendilerini Max’in annesinin en ünlü filminin dünyasına çekilirken bulur. Annesiyle yeniden buluşan Max ve arkadaşları, filmdeki palalı ve maskeli manyak katile karşı savaşmak zorundadır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@crowfuu yazdı...

Paz, 24 Nis 2016, 14:16 (2 yıl önce)

6.7 / 10

Gayet eğlenceli bir film. Filmde mantık arayanlar İnception fikrini benimsesin derim. 80 lerin Jason filmlerini tiye alan hoş bir yapım. Daha iyi olabilir miydi olabilirdi ama böylede güzel derim. Biraz daha fazla oyunculuk ciddiyeti filmi on numara yapardı. Teen-Slasher sevenler bir baksın derim.

@shamur-musti yazdı...

Per, 31 Ara 2015, 14:36 (2 yıl önce)

4 / 10

İzlediğim en kötü senaryo ve yönetim diyebilirim.  Spoiler Kadın bir film çekmiş ve 20 yıl öncesinde çekmiş. Daha sonra film nasıl oluyorsa kızı ve arkadaşları sinemanın yanmasıyla filmin içine düşüyor. Filmde 20 yıl öncesi olmasına rağmen anne aynı anne. Hiçbir gençleşme yok. :) Bu kadar absürd bir senaryo ve yönetim olamaz. Tamamen vakit kaybı. Direk filmin sonundaki çekim hatalarını izleseniz çok daha iyi hiç değilse gülersiniz :)

@vfv yazdı...

Per, 26 Kas 2015, 08:47 (2 yıl önce)

Bir korku komedisi. 13. cuma serisini ti ye aldıgını söylüyorlar fakat sadece birkaç korku filmlerinde genelde kalıplaşmış bir şekilde sürekli olan bir kaç sahneye eleştiri var onun dışında bu film korku filmi argümanlarını kullanarak fantastik boyutta bir eğlencelik. Filmin Imdb puanı yüksek oldugu için Arkadaşım önermediği halde izledim ve birazcık pişmanlık yaşadım. Konusu bana ilginç geldiği için meraklıydım açıkçası. Aslında bazı sahneler görsel açıdan güzeldi. Konu da fena değil fakat ben sanırım biraz daha fazla eğlenmek istedim bu yüzden beklentimin altında kaldı bu film. Bazı sahneler komik ve yaratıcıydı fakat filmin bazı korku sahnelerindeki ciddiyetsizliğinden dolayı sanırım biraz sıkıldım.Aslında geçişler ve bazı sahneerdeki nostalji havası güzeldi. Oyuncular da aynı şekilde ciddiyetsiz bir performans sergiliyordu. Nina Dobrev hariç. Filmde ana karakter olmasa da onu beğendim.Kısacası çok dengesiz bir filmdi. Bazen iyi bazen kötü ama genel olarak vasat. 10/ 5.5

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

The Final Girls filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Final Girls filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Final Girls filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI