6.5

1 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (1.185 OY)

KONUSU
Brükselli Yargıç Anne Gruwez, sürprizlerle dolu, son derece açıksözlü bir kadın; zanlılara ve vakalara sıra dışı yaklaşımıyla hem şaşırtıyor hem de sempatikliği ve tavizsiz duruşuyla kendine bir hayran kitlesi ediniyor. Gruwezi davadan davaya bakarken gözlemleyen, bir yandan da Belçika yargı sistemi ... Devamı
Brükselli Yargıç Anne Gruwez, sürprizlerle dolu, son derece açıksözlü bir kadın; zanlılara ve vakalara sıra dışı yaklaşımıyla hem şaşırtıyor hem de sempatikliği ve tavizsiz duruşuyla kendine bir hayran kitlesi ediniyor. Gruwezi davadan davaya bakarken gözlemleyen, bir yandan da Belçika yargı sisteminin trajikomik bir portresini çizen bu ilginç belgeselin yönetmenleri, Belçika ve Fransada 20 yıl aralıksız yayınlanan kült belgesel programı Strip-Teasein yaratıcıları Yves Hinant ve Jean Libon. Güçlü kara mizahıyla kurmacaya göz kırpan, sansürsüz diliyle politik olarak yanlış Hakim Hanım, dünya prömiyerini San Sebastian Film Festivalinde gerçekleştirdi.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ivalde

6 yıl önce

Tamamen gerçek hikayeleri aktarması bakımından etkileyiciliği artıyor kadının kişiliğini çok beğendim suç profilleri bizim ülkemize de ayna tutuyor izlemenizi tavsiye ederim.
SPOILER

So Help Me God filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

So Help Me God filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

So Help Me God filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL