Yönetmen
|
Denise Di Novi
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Denise Di Novi
, Alison Greenspan
, Ravi D. Mehta
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Sheryl Benko
|
Müzik
|
Santiago Martin Medina
, Toby Chu
, Bryce Buckmaster
, Julie Pearce
, Kasey Truman
, Sherry Whitfield
, Jeffrey Biggers
, John Rodd
|
Kast Asistanı
|
Tracy Wu
|
Senaryo Süpervizörü
|
Anna Rane
, Carmen Tabanyi
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Dan Romero
, Giorgio Scali
, Marcos Santos Diaz
|
Set
|
Craig Clements
|
Işık Şefi
|
Erik Bernstein
|
Dublörler Koordinatörü
|
Steven Ritzi
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jenni Knight
, Kristen Michaud
, Daniel Waldstein
, Brian Ferguson
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jonas Spaccarotelli
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Deborah Chung
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Ravi D. Mehta
|
Yardımcı Yönetmen
|
Steven Ritzi
|
Yapım Sorumlusu
|
Sharon Lopez
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Joshua Throne
|
Yönetici yapımcı
|
Steven Mnuchin
|
Editör
|
Frédéric Thoraval
|
Şoför
|
Rick Lovoy
|
Üretim Hizmetleri
|
Denise Di Novi
, Alison Greenspan
, Lynn Harris
, Ravi D. Mehta
, Steven Mnuchin
, Joshua Throne
, Greg Silverman
|
Sinematografi
|
Caleb Deschanel
|
Yapım Sanatçısı
|
Nelson Coates
|
Makyaj Sorumlusu
|
Leslie D. Bennett
, Rhonda Ann Burns
, Tanya Cookingham
, Marcos Santos Diaz
, Lauren Ernsdorf
, Ayat Malek Kiankhooy
, Tania McComas
, Robert Wilson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Sheryl Benko
, Afnahn Khan
, Sharon Lopez
, Mark Scoon
, Joshua Throne
|
İkinci Birim
|
Deborah Chung
, Ravi D. Mehta
, Steven Ritzi
, Jonas Spaccarotelli
|
Ses
|
Gregg Barbanell
, Sarah Bourgeois
, Catherine Harper
, Tim Song Jones
, Darrin Mann
, Jeremy Peirson
, John Joseph Thomas
, Richard Van Dyke
, Elmo Weber
, Josh Eckberg
, Thomas Jones
, Sean Madsen
, Jason Oliver
, Michelle Pazer
, Tami Treadwell
|
Görsel Efektler
|
Ryan Andersen
, Karina Benesh
, Bradley Gaines
, Harimander Singh Khalsa
, Suraj Kaur Khalsa
, Lisa Maher
, Molly Pabian
, Eric Schoellnast
, David Van Dyke
, Chris B. Schnitzer
|
Kamera Teknisyeni
|
Karen Ballard
, Chris Bangma
, Michael S. Beckman
, Erik Bernstein
, Robin Bursey
, Craig Clements
, Andrew Degnan
, Darrin DeLoach
, Alan R. Disler
, Matt Garber
, Jorge Kunze
, B. J. McDonnell
, Michael B. McGee
, Kyle Sauer
, Giorgio Scali
, Sarah Schulte
, Sean Smith
, Anthony Tellez
, Ryan Thomas
|
Editoryal Hizmetler
|
Katherine Chou
, Maxine Gervais
, Craig Hayes
, Erik Kaufmann
, Bruce Lomet
, Adam Ohl
, Jeff Pantaleo
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Rick Lovoy
, John Oravec
, Bea S. Rembeczky
, Dan Romero
, Shay Morgan Brook
|
Diğer
|
Amy Agzarian
, Nedda Azizian
, Joseph K. Borrelli
, Lisa Brown
, Cameron Burrell
, Bridgett Buss
, Dylan Efron
, Heather Fielding
, Charles W. Francis
, Perry Freeze
, Ash Harris
, Michael Hird
, Houston Jones
, Anthony Leiser
, Sandy O'Neill
, Emmanuel Pappas
, Laura Peña
, Jessica Pennington
, Michyl-Shannon Quilty
, Alley Sardi
, Mark Scoon
, Tiffany Splettstoeszer
, Kim Thio
, Philip Walton
, Chris Whitaker
, Spencer R. Williams
, Tracy Wu
, Jordan Thompson
, Chris Bryant
, Greg Silverman
|
Dublörler
|
Shawn Crowder
, Aja Frary
, James Laski
, Dailyn Matthews
, Ed McDermott II
, Steven Ritzi
, Mick O'Rourke
, Kallie Kerns
|
Yer Seçici
|
David Ferdig
|
Mekan Yöneticisi
|
Matthew Prisk
, Anna L. Coats
, David Ferdig
, Lee David Lee
, Jesse Lorber
, Naomi Motohashi
|
Senaryo
|
David Leslie Johnson-McGoldrick
, Christina Hodson
|
Dijital Ortam
|
Erik Kaufmann
, Bruce Lomet
, Adam Ohl
, Jeff Pantaleo
|
Oyuncu Seçimi
|
Susie Farris
, Rich King
, Jeremy Lambert
, Kathleen Parker
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Nelson Coates
|
Set Dekorasyon
|
Robert Gould
|
Kostüm Tasarımı
|
Marian Toy
|
Görüntü Yönetmeni
|
Caleb Deschanel
|
Sanat Yönetimi
|
Chris Dileo
, Adriana Dardas
, Michael Diersing
, Brian Ferguson
, Robert Fure
, Carol Kiefer
, Jenni Knight
, Jessica McDonald
, Kristen Michaud
, Steven Milosavleski
, Eric Rood
, Isabelle Trichard
, Jeremy Turley
, Daniel Waldstein
, Thomas White
, Kaitlynn Wood
, Linda Michelle Zogleman
, Marcus Epps
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Carol Kiefer
|
İnşaat Koordinatörü
|
Michael Diersing
|
Müzik Editörü
|
Julie Pearce
, Sherry Whitfield
|
Müzik Süpervizörü
|
Kasey Truman
|
Kostüm Sorumlusu
|
Maeve Guesdon
, Carolyn Dessert
, Tesa Diaz
, Bridgitte Ferry
, Raquel L. Jaffe
, Jessica R. Lawson
, Vicente Parada
, Anna Seltzer
, Behnaz Shokouhi
, Paulette Sladinski
|
Baş Kostümcü
|
Vicente Parada
, Behnaz Shokouhi
|
Terzi
|
Jessica R. Lawson
|
Set Kostümcüsü
|
Raquel L. Jaffe
, Paulette Sladinski
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Kathleen Parker
|
Steadicam Operatörü
|
B. J. McDonnell
|
Ses Tasarımcısı
|
Jeremy Peirson
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ayat Malek Kiankhooy
, Tanya Cookingham
|
Baş Kuaför
|
Marcos Santos Diaz
|
Kuaför
|
Rhonda Ann Burns
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Leslie D. Bennett
, Marcos Santos Diaz
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Jeremy Peirson
|
Dış Sesler
|
Gregg Barbanell
, Catherine Harper
, Darrin Mann
|
Set Fotoğrafçısı
|
Karen Ballard
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Harimander Singh Khalsa
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Molly Pabian
|
Görsel Efekt Editörü
|
Ryan Andersen
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Karina Benesh
|
1. Kamera Asistanı
|
Alan R. Disler
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Erik Bernstein
|
Yardımcı Editör
|
Craig Hayes
|
Genel
|
Frédéric Thoraval
, Aja Frary
|