5.8

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.6 (3.071 OY)

Süre

1 Saat 34 Dk.

Ülke

Kanada

Yönetmen

Senaristler

Stephanie Fabrizi

KONUSU

Tartışmasız yılın en cesur ve en seksi hikâyelerinden biri olan Dudağının Altında, Jasmine ve Dallas arasında aniden gelişen tutkulu aşkın, iki kadının da yaşamını kökten değiştirmesinin hikâyesi. Jasmine bir moda dergisinde çalışan başarılı bir editör ve nişanlısıyla huzurlu bir birlikteliği var. Dallas ise, daha yeni bir ilişkiden çıkmış, kendini hemen yine ava çıkmaya hazır hissediyor. Bir gece kulübünde tanıştıklarında Dallas’ın Jasmine’le kendinden emin bir şekilde flört etmesi Jasmin’i şaşırtıyor. Jasmine o gece Dallas’a hayır demeyi başarsa da, onu aklından çıkaramıyor. Dallas da vazgeçmiyor. Dudağının Altında, iki kadın birbirine tutkuyla bağlandığında neler olabileceğini yürekten ve büyük bir cesaretle anlatıyor. Tamamen kadınlardan oluşan bir ekiple hayata geçirilen film, arzunun derinliklerine iniyor ve fantezilerle gerçek dünya buluştuğunda neler yaşanacağını keşfe çıkıyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@uniqueen yazdı...

Per, 15 Haz 2017, 19:25 (1 yıl önce)

vasat,klişe sonu başından belli seks üstüne serpiştirilmiş film zaman kaybı

@naksidil yazdı...

Cum, 12 May 2017, 09:47 (1 yıl önce)

7.2 / 10

Filmin süresinin kısa tutulması, duygusal bağlamda hızlı geçişlere yol açmış . Birçok olumsuz eleştiri ve yoruma karşın beğendiğim hissedebildiğim bir film oldu . Erkeksi ve seksi Dallas, fazlasıyla göze ve ruha hitap ediyor ..  

@lady-lazarus-1 yazdı...

Per, 09 Mar 2017, 22:36 (1 yıl önce)

6 / 10

Sırtını erotizme dayamış,bol bol lgbt klişerinden nasibini almış pembe filmcik.İyi reklamı yapıldı,sosyal medya da en çok karşıma çıkan lgbt filmiydi,İf de gösterildi falan derken beklentiler yükseldi haliyle,fragmanlarından "erotik bir film ona göre" mesajı çokça verilerek kitlesi artırılmaya çalışılmış olabilir,iyi anladık da film bundan mı ibaret olacaktı?Oyunculuklar da kötü olunca neresinden tutsan otlu değnek.Siz çekmesine çekiyorsunuz da böyle filmleri,bizlere gına geldi artık.Bir "Carol" daha çekilmesi için  50 yıl daha bekleriz artık...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Below Her Mouth filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Below Her Mouth filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Below Her Mouth filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI