6.3

11 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (10.233 OY)

KONUSU
Burgundy Dükü ve Berberian Sound Studio filmlerinin eksantrik İngiliz yönetmeni Peter Strickland, görselliğiyle ve atmosferiyle İtalyan ustalar Dario Argento ve Mario Bavaya saygı duruşu niteliği taşıyan yeni filminde koyu kırmızı bir elbisenin lanetini takip ediyor. Birbirinden tuhaf çalışanlarla b ... Devamı
Burgundy Dükü ve Berberian Sound Studio filmlerinin eksantrik İngiliz yönetmeni Peter Strickland, görselliğiyle ve atmosferiyle İtalyan ustalar Dario Argento ve Mario Bavaya saygı duruşu niteliği taşıyan yeni filminde koyu kırmızı bir elbisenin lanetini takip ediyor. Birbirinden tuhaf çalışanlarla bezeli, cehennemvari D&S mağazasının kış indiriminde satılan bu göz alıcı gece elbisesi, Lanetli Kumaşın başkahramanı. Renk cümbüşüyle bezenmiş stilize setleriyle mest eden; giallo, doğaüstü, moda, gerilim filmlerine göz kırpan bu son filmiyle Strickland bir kez daha özgünlüğünü kanıtlıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ustunkoru

1 yıl önce

4.1 / 10

Hikaye ve tabi ki filmin bağımsız olması beklenti yaratıyor. Ancak gereğinden fazla tekrar eden detaylar, sahneler izleyiciyi resmen yoruyor - bir saat geçtikten sonra aklınızın köşesinde tuttuğunuz notlar, hisler hiç bir yere varmıyor ve doğal olarak çalışmıyor. Bu da koskoca bir sıkıntıya ve ’ne bu saçmalık’ isyanına yol açıyor.
SPOILER

In Fabric filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

In Fabric filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

In Fabric filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL