Gerald'ın oyunu 2017

Gerald's Game

6.3

37 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (41.304 OY)

Süre

1 Saat 43 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Evliliklerini şehirden uzak göl evinde tatlandırmaya çalışan çiftimizden, Gerald beklenmedik şekilde ölür, Jennie ise hayatta kalmak ve oradan kurtulmak için yataktaki kelepçelerinden kurtulması gerekir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@ihsanbarin yazdı...

Cmt, 24 Şub 2018, 13:14 (5 ay önce)

Stephen King'in Mahsun Kırmızıgül'den esinlenerek yaptığı,ne anlattığı belli olmayan gerilim filmi.Kanlı detaylara girmekten kaçınmamış.Şüpheyi de hep canlı tutuyor. Hayatta kalma konulu bir film izlemeyi beklerken konunun kamu spotuna evrilmeseydi çok keyifli olabilirdi.

@serkan-aydemir yazdı...

Sal, 30 Oca 2018, 18:38 (5 ay önce)

5 / 10

Ne beklediğine bağlı.   Öncelikle belirteyim aşağıda filmle ilgili sürprizbozan ifadeler var. Yorumları okurken dikkat edin filmin önemli yerlerinin tadı kaçabilir. Filme gelirsek beğenmediğimi açıkça söylemek istiyorum. Ne amaçla yapılmış belli olmuyor. Kadınlara yönelik bir dünya gerçeği anlatılmak isteniyor ama çok kopuk bir mantık içinde ilerliyor. Yine Netflix ve yine kötü bir sinema. Film temelde kadın haklarından bahsediyor gibi ama kadının neden bu halde olmasını da görmezden gelememek gerek. Kelepçeleri takarken ki tavrına bakınca ne demek istediğimi anlayacaksınız ki zaten dünyada kadının bu kadar yok olmasının asıl sebebi yine kadındır. Önce erkeklerin değil önce kadınların aydınlanması gerek ki adam gibi erkek çocukları yetiştirsinler. Neyse kısacası beklentisiz bir yapım var karşımızda. Ne oldu ne bitti demeden film bitme noktasına geliyor. Korku ve gerilim de hiç yok gibi bir şey. Temelde benim gibi korku bekleyen biriysen hiç bulaşmayın derim. Olmamış.   İyi seyirler. P: 5

@naksidil yazdı...

Paz, 28 Oca 2018, 22:18 (6 ay önce)

7.5 / 10

Stephen King'in tarzını sevenler ve çözümleyenler için dram , psikolojik ve gizem harmanlaması dozunda başarılı olmuş .. Kan kokusunu alan köpekler ve köpeklerden arta kalan kemikleri saklayan karanlık bir kuyu .. Ruh o kemiklerle temas ettiği sürece aydınlığa varamaz .. Ben kurtulmak için ne yapardım bilemiyorum ..Filmi sevdim :)

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Gerald'ın oyunu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gerald'ın oyunu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gerald'ın oyunu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI