The Nutcracker and the Four Realms

(2018)

Film 1 Saat 39 Dk. Macera, Aile ABD, Kanada 2 Kasım 2018

6.1

7 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.6 (30.227 OY)

KONUSU
Clara’nın tek istediği bir anahtardı, ölmüş annesinden hatıra, paha biçilmez bir hediye kutuyu açacak eşsiz bir anahtar. Vaftiz babası Drosselmeyer’in yıllık tatil partisinde kendisine verilen altın bir iplik onu istenen anahtara yönlendirir. Ancak anahtar tuhaf ve gizemli bir paralel dünyada hızla ... Devamı
Clara’nın tek istediği bir anahtardı, ölmüş annesinden hatıra, paha biçilmez bir hediye kutuyu açacak eşsiz bir anahtar. Vaftiz babası Drosselmeyer’in yıllık tatil partisinde kendisine verilen altın bir iplik onu istenen anahtara yönlendirir. Ancak anahtar tuhaf ve gizemli bir paralel dünyada hızla kaybolur. Clara orada Phillip adlı bir askere, bir fare çetesine ve üç diyarı yöneten hükümdarlara rastlar: Kar Taneleri Diyarı, Çiçekler Diyarı ve Tatlılar Diyarı. Clara ve Phillip, Clara’nın anahtarını ele geçirmek ve düzensiz dünyaya yeniden ahenk getirmek için zalim Anne Ginger’ın evi olan uğursuz Dördüncü Diyar’a meydan okumak zorundadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rabiyentur

2 yıl önce

Görsellik olsun, müzikler olsun şahaneydi bence. Film konusu da gayet güzel işlenmişti. Eskiye sadık ama biraz daha farklı. Bence tam kararında. Oyuncuları başarılı buldum ama başrol kızın bazı hareketlerinde bir sövmedim değil. :D Yine de çokzel kadın. İçinde hala çocukluğundan parçalarını kaybetmemiş insanların severek izleyeceğini düşünüyorum.
SPOILER

The Nutcracker and the Four Realms filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Nutcracker and the Four Realms filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Nutcracker and the Four Realms filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL