Sen Kiminle Dans Ediyorsun? 2017

5.9

19 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (641 OY)

Vizyon Tarihi

16 Kasım 2017

Süre

1 Saat 51 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen

KONUSU

Annesiyle babasının vefatından sonra bir türlü toparlayamayan, hayata dair sorunları olan Aysel, yaşadığı bunalımlı günlerinden kurtulmak için kendini dansa veriri. Dans ile hayata geri tutunan Aysel, 'Şengül Dans Okulun'na dahil olarak yeni bir hayata merhaba der. Burak Aksak'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Binnur Kaya, Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@vatherian yazdı...

Paz, 26 Kas 2017, 15:50 (8 ay önce)

5.7 / 10

Öncelikle Binnur Kaya çok etkili bir faktör olmuş filmin izlenebilirliği açısından. O net bir gerçek. Ayrıca küfürler beni rahatsız etmedi, öyle küfür etmek için edinilse ya da sürekli küfürlü sahne olsa belki rahatsız olurdum ancak filmin akışı içinde kaybolup gittiler daha çok. Hatta yerine göre sahneyi kuvvetlendirdiğini söyleyebilirim.  Dansla iç içe olunması, MJ, komedi kategorisinde oluşu beni izlemeye teşvik etti. Vakit kaybı olarak da görmüyorum. Sadece bağlantı kopukluğu vardı bazı sahnelerde. Beklentiyi arşa çıkarmayıp "aa bi' film izleyeyim ya" diyerek eşinizle dostunuzla gidecekseniz güzel, izlenir. İzlesem mi izlemesem mi kararsızlığını yaşıyorsanız da fragmana göre karar verin. Fragmanı izledikten sonra "yok ya en iyi esprileri zaten fragmana koyuyorlar gerisini izlemeye değmez" kafasındaysanız filmin tüm olayı fragmanda değil, fragman hoşunuza gittiyse izleyebilirsiniz; "fragman bile bu kadar sardıysa film kesin on numaradır!" kafasındaysanız da fragmandan aldığınız lezzetin farklı bir boyutunu almayacaksınız filmden, beklenti içindeyseniz ve fragman size yetersiz geldiyse izlemenizi önermem.  İyi seyirler!

@fabete yazdı...

Cum, 24 Kas 2017, 14:36 (8 ay önce)

Eksikler, klişeler var mıydı? Evet. Vardı. Ama eğlendim ve güldüm. Bence kendi kategorisinde oldukça hoş bir filmdi.

@godot yazdı...

Cmt, 18 Kas 2017, 23:23 (8 ay önce)

7 / 10

gayet eğlenceli ve sıcak bir film. sadece birkaç gereksiz küfür sahnesi var. kurguda, planların bağlanmasında bence bazı sorunlar vardı, filmin hızını azaltan, onun haricinde beğendim. oyunculuklar da çok doğal ve iyi.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI