Süperstar (2017)

Secret Superstar

7.5

28 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (15.635 OY)

Vizyon Tarihi

20 Ekim 2017

Süre

2 Saat 30 Dk.

Ülke

Hindistan

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Genç bir kız olan Insu'nun tek hayali şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir adam olan babası Insunun gitarını bulunca ve bulduğu gibi o gitari kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca genç kızın tüm hayalleri suya düşer Ta ki Shakti Kumar adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.

YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@manuks yazdı...

Cmt, 01 Ara 2018, 17:47 (2 ay önce)

Aamir Khan'ın beğenilmeyen bir filmi olsa da, burada kahramanımız kıza odaklanmak daha doğru olur. Ve kaldı ki, Aamir Khan bu filmde ana rol olmak istememiştir, aksine tepki çekmesi için konuya ilgi duymuştur. Birçok hayali olan bir kızın ve ailesi ile ilgili yaşamından kesitlerle izlerseniz daha zevk alırsınız.

@dilekerd0gan yazdı...

Pzt, 26 Mar 2018, 13:01 (11 ay önce)

Amir Khan'ın sahnesinin çok olmaması bazılarında hayal kırıklığı yaratmış olabilir, aksine olması gerektiği gibi başrol kıza, hayallerine, sınırlarına ve annesine olan bağlılığı işlenmiş."Anne" kelimesinin boğazı düğümlediği gerçeğini kimse yadsıyamaz sanırım.. Bu kadar naif bir konuyu bu kadar naif işlemek de bir zanaat, Amir Khan reis sen çok yaşa!

@wersolame yazdı...

Paz, 29 Eki 2017, 22:25 (1 yıl önce)

Aamir khan ın açık ara en kötü filmi , konu bir bütün olarak işlenememiş oyunculuklar çok sahte olmuş , aamir khan ın oynadığı karakter çok iyiydi gerisi fıstı aamir khanın oynadığı zaman zaten çok sınırlıydı.olmamış bu film.

@aysut yazdı...

Cmt, 28 Eki 2017, 22:00 (1 yıl önce)

9 / 10

Bir aamir khan şaheseri daha. Her film öncekinden biraz daha iyi oluyor. Müzikleri , görselliği, hikayesi her şey çok güzeldi. Peçeteyle gidilmesi gereken bir film

@schweppes yazdı...

Per, 26 Eki 2017, 01:10 (1 yıl önce)

Dramı ve komediyi bir arada yaşatan ve büründüğü karakterle yine insanı şaşırtan Aamir Khan filmi. Filmin sonunu tahmin edebiliyorsunuz fakat sıkmadan kendini izletiyor.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Süperstar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Süperstar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Süperstar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL