6.2

14 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.3 (13.234 OY)

Süre

1 Saat 38 Dk.

Ülke

Avustralya

KONUSU

Barry ailesi için çok önemli biridir. Tamircilik ile uğraşırken zombi istilasına uğrayan ülke ile hayatı paramparça olur. Bu sırada kız kardeşi deneyler yapan bir grup kişi tarafından kaçırılır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@vfv yazdı...

Cmt, 20 Şub 2016, 22:08 (2 yıl önce)

  Hem yenilikçi hem ilkel. Bu filmi bu şekilde özetlemek doğru olur bence. İlkel dememin sebebi film daha önce yapılmış zombi filmlerindeki tüm literatürleri kullanıyor. Ayrıca yönetmenin ilk filmi olmasından dolayı biraz amatör gelebilir fakat yönetmen bence filmde materyallerini gayet gerçekçi bir şekilde kullanmış. Film genel olarak el kamerasıyla çekilmiş ve yönetmenin tecrübesi olmamasına rağmen kamera kullanımını beğendim diyebilirim. Film Ölümcül deneydeki Alice modelini bu filmde de kullanıyor. Bu karakter için seçilen Bianca Bradey bence gayet iyi bir oyunculuk çıkarmış. Filmin yenilikçi yanı diğer zombi filmlerinde kullanılmayan yeni şeyler üretmeni. Belki absürt gelebilir ama ben yinede buna olumlu bakıyorum. Imdb de incelediğimde filmin çok düşük bir bütçeye sahip oldugunu gördüm. Sanırım film genel olarak beğenilmiş. Bu yüzden devamının gelebileceğini düşünüyorum. 10/ 6.5

@cruachan-erkan yazdı...

Cmt, 21 Mar 2015, 02:02 (3 yıl önce)

7.4 / 10

Zombilere birkaç farklı özellik eklenmesiyle bilindik zombi filimlerinin biraz dışına çıkılmış konusu iyi olmasada kendini izlettiriyor.

@cavus yazdı...

Per, 12 Mar 2015, 21:29 (3 yıl önce)

Vakit kaybı. Devamı gelip güzelce anlatılmadığı sürece mantığı yok

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ölüm Yolu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ölüm Yolu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ölüm Yolu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI