Mia Madre 2015

a.k.a Margherita

5.7

9 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (5.448 OY)

Süre

1 Saat 46 Dk.

Tür

Dram

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Margherita, kariyerinin en önemli işi olarak gördüğü bir işçi filmi üzerinde geceli gündüzlü çalışmaktadır. Sette mükemmelliyetçi bir yönemen olarak çalışan Margherita her şeyin dört dörtlük olması için elinden gelen çabayı gösterirken, bir yandan da özel hayatındaki problemlerle mücadele eder. Annesi ciddi bir rahatsızlıktan muzdariptir ve ergenlik dönemindeki kızı beklenmedik çıkışlar yapmaktadır. Tüm bunların ortasında film setine gelen ABD'li oyuncu Barry Huggins, Margherita'nın filmini iyice çıkmaza sokacaktır...

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@uc-bes-film-izl yazdı...

Paz, 14 Şub 2016, 14:32 (2 yıl önce)

6.2 / 10

kadın başrol karakterin yönetmen rolünü iyi kotardığı ancak annesinin kızı rolüne bir türlü bürünemediği film. açıkçası biraz boşluklar var filmde ana karakteri tahlil etmeye çalışınca. özellikle anne ile arasındaki bağı çözümlemeye çalışınca bazı noktalar pürüzlü kalıyor. ayrıca annenin başında bekleyen vefalı ağabeyi oynayan aktör yönetmen nanni moretti'nin ta kendisi imiş.

@kupakizi yazdı...

Cmt, 14 Kas 2015, 13:55 (2 yıl önce)

baştan söylemek gerekirse bu filmde aradığımı bulamadım. bazen aksanları o kadar kabalaşıyor ki filme odaklanmakta zorlanabiliyorsunuz. film acayip durağan ilerliyor. filmde Ólafur arnalds - for now I am winter şarkısının tınılarını duyuyorsunuz ancak bu parçanın bu film için çok hava da kaldığını düşünüyorum. maalesef film beklentimin altında bir yapım olmuş. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Mia Madre filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mia Madre filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mia Madre filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI