Yönetmen
|
Thomas Bezucha
|
Senarist
|
Thomas Bezucha
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostüm İllüstratörü
|
Terry Pitts
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
David Eschrich
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Michelle Carr
|
Işık Teknisyeni
|
Connor Couzens
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Stacey Gooch
, Donald Thomson
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Samantha J. Rumball
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Chris Cinnamon
|
Yapım Koordinatörü
|
Colleen Hiltz
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Ambury
|
Yardımcı Butafor
|
Cory Wills
|
Kast Asistanı
|
Chantel Clark
|
Boom Operatörü
|
Jeffrey Murias
|
VFX Editörü
|
John Dimare
|
VFX Sanatçısı
|
Nathan Overstrom
|
2B Sorumlusu
|
Rebecca Manning
|
VFX Sanatçısı
|
Paul Chambers
, Aaron Chiesa
|
Müzik
|
Michael Giacchino
, Warren Brown
, Stephen M. Davis
, Jeff Kryka
, Mark Jan Wlodarkiewicz
|
Üretim Hizmetleri
|
Kimi Armstrong Stein
, Thomas Bezucha
, Kevin Costner
, Mitchell Kaplan
, Jeffrey Lampert
, Paula Mazur
|
Görsel Efektler
|
Jeremy Beadell
, Ken Bitz
, Kristen Branan
, Vincent Burt
, Mitch Campbell
, Paul Chambers
, Aaron Chiesa
, Craig Crawford
, Danica DeVito
, John Dimare
, Kristen Drosinos
, David Eschrich
, John Grimaldi Jr.
, David J. Gutierrez
, Chris Jones
, Celeste Leizer
, Bilali Mack
, Evander Major
, Rebecca Manning
, James Michael Miller
, Nathan Overstrom
, Travis Pinsonnault
, Sean Tompkins
, Dave Zeevalk
, Csaba László Eröss
|
Dublörler
|
Sally Bishop
, Chad Cosgrave
, Leslie McMichael
, Steven McMichael
|
Diğer
|
John Alfred
, Randall Balsmeyer
, Sarah Ellis
, Colleen Hiltz
, Wendy Longeway
, Ben McDonald
, Maeve Orlady
, Michelle Thrush
, Tiffany Tiesiera
, Barbara Unrau
, Vincent Varga
, Samara Von Rad
, Debbie Kim
, Tyson Breuer
, Jessica Keenan Wynn
, Danielle French
|
Mekan Yöneticisi
|
Mike Johansen
, Jared Stanley
|
Editoryal Hizmetler
|
Robin Buday
, Charlie Greene
, Elizabeth Niles
, Damien van der Cruyssen
|
Kostüm Sorumlusu
|
Devora Brown
, Michelle Carr
, Tannis Moore
, Shelly Goldsack
, Terry Pitts
|
Kamera Teknisyeni
|
Chad Biesenthal
, Clayton Budd
, Connor Couzens
, Kyle Curran
, Michael Dymock
, Kimberly French
, Craig Jewell
, Martin Keough
, David McKnight
, Tim Milligan
, Tyler Jinx Moore
, Kyle Robson
, Gordon Schmidt
, Carey Toner
, Luke Towers
, Gary Winter
, Amanda Trimble
, Amelia Doescher
|
Ses
|
Davi Aquino
, Kristin Catuogno
, Chris Chae
, Mark DeSimone
, Jack Heeren
, Jeffrey Murias
, Igor Nikolic
, Michael Playfair
, Jac Rubenstein
, Lee Salevan
, Kevin Schultz
, Valerie Siu
, Wyatt Sprague
, Paul Urmson
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Jeremy Beadell
, James Michael Miller
, Mitch Campbell
|
İkinci Birim
|
Mark Ambury
, Chris Cinnamon
, Johanna Posthuma
|
Operasyon Yöneticisi
|
Louis Phillips
, Linda Rogers-Ambury
|
Makyaj Sorumlusu
|
Yvonne Cox
, Laura De Moissac
, Michael Devanney
, Tara Hadden-Watts
, Danielle Hanson
, Mario Michisanti
, Samantha Rumball
, David Trainor
, Franca Vaccaro
|
Yapım Sanatçısı
|
Trevor Smith
|
Oyuncu Seçimi
|
Rhonda Fisekci
, Avy Kaufman
, Chantel Clark
, Curtis Cripps
, Dann Fink
, Randy Hutchings
, Harrison Nesbit
, Mara Stevens
, Steve Tsang
, Bruce Winant
|
Sinematografi
|
Guy Godfree
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Heather Brooks
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Harrison Nesbit
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Craig Crawford
, Ken Bitz
, Bilali Mack
|
Roman
|
Larry Watson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Kimberly French
|
Yapım Yöneticisi
|
Linda Rogers-Ambury
|
Ses efektleri Editörü
|
Wyatt Sprague
, Lee Salevan
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Müzik Editörü
|
Stephen M. Davis
|
Başlık Tasarımı
|
Randall Balsmeyer
|
Set Dekorasyon
|
Amber Humphries
|
Dublörler Koordinatörü
|
Steven McMichael
|
Görüntü Yönetmeni
|
Guy Godfree
|
Sanat Yönetimi
|
Cathy Cowan
, Nathan Blackie
, Heather Brooks
, Matthew Carswell
, Dawn-Anne Coulson
, Stacey Gooch
, Joel Hansen
, Tom Johnson
, Amanda Nicholson
, Ty Semaka
, Evan Spence
, Marion Spencer
, Donald Thomson
, Cory Wills
, Ken Wills
, Travis Shewchuk
|
Kostüm Tasarımı
|
Carol Case
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Trevor Smith
|
Yapımcı
|
Thomas Bezucha
, Paula Mazur
, Mitchell Kaplan
|
Editör
|
Jeffrey Ford
, Meg Reticker
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Michael Giacchino
|
ADR Sorumlusu
|
Jac Rubenstein
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
David Trainor
|
Yönetici yapımcı
|
Kevin Costner
, Josh McLaughlin
, Jeffrey Lampert
, Kimi Armstrong Stein
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Chris Chae
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Laura De Moissac
|
Set Tasarımı
|
Evan Spence
, Amanda Nicholson
|
1. Kamera Asistanı
|
Luke Towers
|
Yapım Ses Mikseri
|
Michael Playfair
|
Dolly Sorumlusu
|
Tyler Jinx Moore
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Marion Spencer
, Nathan Blackie
|
Set
|
Gary Winter
, Kyle Curran
|
Steadicam Operatörü
|
Carey Toner
|
Butafor
|
Ken Wills
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sandi Cameron
|
Dış Sesler Editörü
|
Igor Nikolic
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Gordon Schmidt
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Urmson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Oleg Kulchytskyi
, Paul Urmson
|
Işık Şefi
|
Martin Keough
|
Genel
|
Avy Kaufman
, Mario Michisanti
, Mark DeSimone
, Carey Toner
, Kristin Catuogno
, Kevin Schultz
, Tim Milligan
, Devora Brown
, Vincent Burt
, Jack Heeren
, Evander Major
, Travis Pinsonnault
, Curtis Cripps
, Dawn-Anne Coulson
, Tom Johnson
, Wendy Longeway
, Tiffany Tiesiera
, Davi Aquino
, Barbara Unrau
, Nathan Overstrom
, Mike C. Pare
, Michael Devanney
, Chris John Jones
, Yvonne Cox
, Tannis Moore
, Sarah Ellis
, John Grimaldi Jr.
, Ty Semaka
, Craig Jewell
, Michael Dymock
, Valerie Siu
, David J. Gutierrez
, Kristen Drosinos
, Randy Hutchings
, Mara Stevens
, Steve Tsang
, Danielle Hanson
, Jeffrey Ford
, Meg Reticker
, Sally Bishop
|