2.6

43 OY
PUAN VER
5

IMDb: 3.7 (2.100 OY)

Vizyon Tarihi

23 Ocak 2015

Süre

1 Saat 55 Dk.

Tür

Dram

Ülke

Türkiye

Senaristler

Bedia Ceylan Güzelce

KONUSU

Bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali’nin kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz’in aralarında geçecek olan duygusal anları konu alıyor.Geçmişinden kaçan Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Ancak Deniz'in karanlık geçmişi mutlu olmalarının önünde en büyük engeldir.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@jangoras yazdı...

Paz, 31 Oca 2016, 00:55 (2 yıl önce)

0.1 / 10

Uzun zamandır istediğim ev sinema sistemini kurdum zamansızlıktan izleyemediğim bir sürü filmi açıp izliyorum. Geçen bir arkadaş geldi onunla ne izlesek diye hdd ye bakarken dedim şöyle çerezlik aşk filmi açayım istersen. Hani beklenti oluşturmayan basit filmler... Aşk sana benzer izleyelim mi dedim ne hakkında bir yorum ne de bilgi okumadan. Ayyy yok sakın açma dedi. İzleyeceksin de tek başına izle dedi arkadaş. Dedim herhalde açık sahneleri var. Sonra yine günlerden bir gün annem hep kendin bişeler izliyorsun aç da bugün de beraber izleyelim güzel bir film dedi. Al dedim hdd burada, buradan seç. Gitti malum filmi açalım dedi. Ya arkadaş izleme dedi izleyeceksen de tek izlersin dedi açık sahneleri var herhalde dedi dedim. Annem amaaaan olsun alt tarafı sevişirler dedi. İyi dedim açmaz olaydım filmi. Hayatımda izlediğim açık ara en kötü film oldu. Hele o filmin sonunda teknede düşüşleri yok mu kahkaha atarak güldüm. Kısacası SAKIN İZLEMEYİN. 2 saatiniz yazık. 2 saat oturup yerdeki halının desenlerini izlemeyi bu filmi izlemeye tercih ederim.

@amk0324 yazdı...

Cmt, 04 Tem 2015, 19:40 (3 yıl önce)

Çok kötü, vakit kaybı bir film. Izledikten sonra geçen zamana acidim neden kapatmadim filmi diye kendimi sorguluyorum hala.. Belki farkli bir seyler olur diye bekledim hani surukler belki diye umud ettim ama berbatti...

@bahardan yazdı...

Paz, 14 Haz 2015, 22:13 (3 yıl önce)

Safe haven'ı önceden izlememiş olsam konusu biraz olsun farklı gelebilirdi ama olmadı olamadı...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Aşk Sana Benzer filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Aşk Sana Benzer filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Aşk Sana Benzer filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI