6.2

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.4 (10.971 OY)

KONUSU
Suda geçen korku filmi dendiğinde aklımıza ya devasa köpek balıkları veyahut değişime uğramış yaratıklar geliyor. Bu klişe fikirlerden kurtulmanızı sağlayacak bir film olma iddiasıyla geliyor 12 Feet Deep. Bree ve Jonna uzun vakit sonra bir araya gelen 2 kız kardeştir. Yaşadıkları yere oldukça yakın ... Devamı
Suda geçen korku filmi dendiğinde aklımıza ya devasa köpek balıkları veyahut değişime uğramış yaratıklar geliyor. Bu klişe fikirlerden kurtulmanızı sağlayacak bir film olma iddiasıyla geliyor 12 Feet Deep. Bree ve Jonna uzun vakit sonra bir araya gelen 2 kız kardeştir. Yaşadıkları yere oldukça yakın olan halka açık havuzda güzel bir gün geçirmeye niyet ederler ve iddiaya girerler. Su altında soluğunu en çok kimin tutacağını sınamaya koyulmuşken havuz kapanır ve kız kardeşler sudan çıkamadan havuzun üstünü kaplayan koturucu kapak da kapanıverir ve 2 kardeş havuzun içinde mahsur kalırlar.Sonrasında yaşanacak gelişmeler an be an gerilimin çıtasını yükseltecek cinstendir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
N

@nysa

1 yıl önce

Ezgi molayla merve özbey film yapmış. Başından 15 dk sonundan 15 dk izleseniz tamam bitti. Boşuna bir saat daha çekmişler.
SPOILER

12 Feet Deep filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

12 Feet Deep filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

12 Feet Deep filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL