Yönetmen
|
Thor Freudenthal
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Kostümcüsü
|
Eileen Gano
|
Kostüm Koordinatörü
|
Patricia L. Galbraith
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Josie Nericcio
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Christopher Cundey
|
Animasyon Süpervizörü
|
Mike L. Murphy
|
1. Yardımcı Editör
|
Carolyn Calvert
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Lorne Poole
, Tamara Gauthier
, Mark Morgan
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Haylee Thompson
|
İnşaat Formeni
|
Rob Dampier
|
Dublörler Koordinatörü
|
Dave Hospes
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Pete Whyte
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Cindy Smith
|
Boom Operatörü
|
Michael Hibberson
|
Yardımcı Butafor
|
Wes Hamby
, Spencer Louttit
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Johnny Gidcomb
|
Kitap
|
Jeff Kinney
|
Yönetici yapımcı
|
Jeff Kinney
|
Yapım Koordinatörü
|
Deana Kittson
|
Ulaşım Şefi
|
Steve Siegel
|
1. Kamera Asistanı
|
Timothy Robin Spencer
|
Kamera Teknisyeni
|
Justin Bergler
, Jeff Bonny
, Dillard Brinson
, Terry Calhoun
, Dean Friss
, Ian Gariepy
, Trevor Q. Gray
, Ryan Green
, Oliver Hajdu
, John Helme
, Ken Hemphill
, Todd Hlagi
, Joshua Kjorven
, John Le Roy
, Andrew Learmonth
, Tenzin Lhalungpa
, Chris Madden
, Rob McEwan
, Jeff Pentecost
, Diyah Pera
, Douglas Pruss
, Mark Roop
, Vance Vegas Salvalaggio
, Timothy Robin Spencer
, Rick Stadder
, Jay Stroburg
, Jim Van Dijk
, Mike West
, Giovanni Zelko
, Matteo Di Iorio
, Lindsay George
, Paul T. Murakami
|
Dublörler
|
Douglas Armstrong
, Wyatt Cameron
, Douglas Chapman
, Duane Dickinson
, Austin Dunn
, Connor Dunn
, Marny Eng
, Dave Hospes
, Jon Kralt
, Paul Lazenby
, Nicole Lissner
, Dan Pelchat
, Matt Phillips
, Tristin Woolsey
, Anthony Molinari
|
Diğer
|
Jeff Filgo
, Gabe Sachs
, Jeff Judah
, Jeff Kinney
|
Diğer
|
Debera Barager
, Patricia Barry
, Paul Becker
, Makenna Cowgill
, Peter Cummings
, John Cygan
, Mark Dumas
, Rylee Fansler
, Susana Inés Fattorini
, Johnny Gidcomb
, Carla Hacken
, Paul Hammond
, Jillian Henry
, Talula Holt
, Bryce Hurless
, Drake Johnston
, Erica Kram
, Vicky Lambert
, Savannah Lathem
, Susan Leslie
, Hope Levy
, Emely Martin
, Barb Miller
, Belita Moreno
, A.J. Noel
, Ashley Peldon
, Michael Prokop
, Julianna Rose
, Joshua Rush
, Aaron Sanders
, Jeremy Shada
, Will Shadley
, Natalie Zara Smith
, Mark Sussman
, Hudson Thames
, Lisa Wilhoit
, Roger Williams
, Lynnanne Zager
, David Zyler
, Paul Karp
, Scott Kukurudz
, Cameron Sanders
, Cooper Cowgill
|
Senaryo Süpervizörü
|
Lara Fox
, Suzanne C. Swindle
, Ruby Munro
, Janet D. Munro
|
Editoryal Hizmetler
|
Cheryl Buckman
, Gary Burritt
, Carolyn Calvert
, Regan Copeland
, Bob Fredrickson
, Robert Komatsu
, Christopher Kroll
, Paul Lavoie
, Tim Maxwell
, Dan Muscarella
, Daniel M. Nussbaum
, Pamela Scott-Farr
, Mykel Thuncher
, Walter Volpatto
, Gregory Earls
, Bill Schultz
, Kyle Cunningham
|
Kostüm Sorumlusu
|
Pamela Cameron
, Lucas Comstock
, Debbie Douglas
, Summer Eves
, Wendy Foster
, Eileen Gano
, Lyn Kelly
, Brenda Knight
, Paul Lavigne
, Marco Pimenta
|
Animasyon
|
Mike L. Murphy
|
Görsel Efektler
|
Jamie Baxter
, Trinh Baxter
, Ryan Beadle
, Eric Benedict
, Steve Caldwell
, Christopher Cundey
, Samuel M. Dabbs
, Mark Dornfeld
, Anthony Fung
, R.J. Harbour
, Lindsay M. Hoppe
, Yair Kantor
, Paulina Kuszta
, Frank Maurer
, Kammie Rivera
, Philip Sisk
, Adam Zepeda
, Gus Comegys
, Giuseppe Improta
|
Koreograf
|
Paul Becker
|
Ses
|
Bruce Barris
, Anna Behlmer
, David Betancourt
, James Bolt
, Darren Brisker
, Derek Casari
, Ryan Cole
, Ron Evans
, Dawn Lunsford
, Donald Flick
, Cameron Foodikoff
, Tim Gomillion
, Elliott Koretz
, Tom Lalley
, David Lucarelli
, Josephine Nericcio
, Nancy Nugent
, Charleen Richards
, Dennis Rogers
, Christine Sirois
, William Stein
, Alicia Stevenson
, Wade Barnett
, Michele Perrone
, John Soukup
|
İkinci Birim
|
Benjamin Cairns
, Tim Macarthur
, Cindy Smith
, Haylee Thompson
, Pete Whyte
, Sonia Bhalla
, Jason Blumenfeld
, Louisa Phung
|
Operasyon Yöneticisi
|
Warren Carr
, Aaron Downing
|
Makyaj Sorumlusu
|
Donna Bis
, Janella Churchill
, Lisa Love
, Thom MacIntyre
, Dean Scheck
, Sarah Bergeest Still
, Stacey Butterworth
, Courtney Frey
|
Yapım Sanatçısı
|
Brent Thomas
|
Sinematografi
|
Jack Green
|
Üretim Hizmetleri
|
Nina Jacobson
, Jeff Kinney
, Brad Simpson
, Ethan Smith
, Bryan Unkeless
|
Yapım Ses Mikseri
|
Darren Brisker
|
Oyuncu Seçimi
|
Ronna Kress
, Heike Brandstatter
, Coreen Mayrs
, Kathleen Chopin
, Sandra Couldwell
, Johnny Gidcomb
, Carol Goldwasser
, Amy Nygaard
, Susanne Scheel
, Elizabeth Barnes
, Laura Obenaus
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jack Green
|
Set Dekorasyon
|
Mary-Lou Storey
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Dillard Brinson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Warren Carr
|
İlave Kurgu
|
Robert Komatsu
|
Eş Yapımcı
|
Ethan Smith
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Brent Thomas
|
Senaryo
|
Jackie Filgo
, Jeff Filgo
, Gabe Sachs
, Jeff Judah
|
Müzik Süpervizörü
|
Julia Michels
|
Teşekkürler
|
Riley Kathryn Ellis
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Debbie Douglas
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Cheryl Marion
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Kathleen Chopin
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Lisa Love
|
Yapımcı
|
Brad Simpson
, Nina Jacobson
|
Kostüm Tasarımı
|
Monique Prudhomme
|
Editör
|
Wendy Greene Bricmont
|
Müzik
|
Theodore Shapiro
, Pete Anthony
, Bryan Carrigan
, Matt Chamberlain
, Kevin Connolly
, Wade Culbreath
, Sandy DeCrescent
, Greg Dennen
, George Doering
, Sierra Drucker
, Chris Fogel
, Matt Franko
, Amanda Goodpaster
, Ludwig Göransson
, Daryl B. Kell
, Randy Kerber
, Brian Kilgore
, Robert Kraft
, Jon Kull
, Tim Lauber
, Dave Metzger
, Julia Michels
, Victor Pesavento
, Peter Rotter
, Jordan Santamaria
, Denis St. Amand
, Tom Steel
, Mike Watts
, Jasper Randall
, Steven L. Smith
, Darrin McCann
|
Set Tasarımı
|
Anneke Van Oort
|
Butafor
|
David Dowling
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Amy Nygaard
, Susanne Scheel
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jesse Joslin
|
Baş Kuaför
|
Donna Bis
|
Ses Tasarımcısı
|
Elliott Koretz
|
Kameraman
|
Jim Van Dijk
, Tenzin Lhalungpa
, Ryan Green
|
Özel Efektler
|
Kurt Jackson
, Chris Flemington
, Jeffrey Butterworth
, Tony Lazarowich
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mike Sassen
, Mark Hoeppner
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Anna Behlmer
, James Bolt
|
Işık Şefi
|
John Helme
|
Birim Reklamcısı
|
Patricia Johnson
|
Sanat Yönetimi
|
Shannon Grover
, Rob Dampier
, Dylan Dowd
, David Dowling
, Kasia Dzieciolowska
, Tamara Gauthier
, Wes Hamby
, Geoff Jordan
, Jesse Joslin
, Spencer Louttit
, Hugo Mallory
, Cheryl Marion
, Keith McCulloch
, Margo Kaczynska McKenzie
, Mark Morgan
, D. Martin Myatt
, Tom O'Donahue
, Ian P. OBriain
, Lorne Poole
, Barry Rennie
, Anneke Van Oort
, Lori West
, Curtis Akin
, John Chaschowy
, Anne-Marie Leidl
, Steve Sickle
, Jason Vanover
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Mark Dornfeld
|
Mekan Yöneticisi
|
S. Steven Sach
, Nick Bergstedt
, Linda Yip
|
Set Fotoğrafçısı
|
Rob McEwan
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Tony Lazarowich
|
Müzik Editörü
|
Amanda Goodpaster
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Nancy Nugent
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Nancy Nugent
|
Ses efektleri Editörü
|
Donald Flick
|
Terzi
|
Wendy Foster
|
Genel
|
Wendy Greene Bricmont
|