6.2

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.5 (11.048 OY)

KONUSU
İyi yürekli iki serseri Boomer ve Tyson, Hong Kong ’un acımasız mafya lideri Ling ’den üç yüz bin dolarlık bir yarış iddiasına girerek kurtulurlar. Bu arada ilk konserini vermek için Hong Kong ’a gelen ünlü müzisyen John Ma, Boomer ’a olan benzerliği yüzünden kendini heyecanlı olayların içinde bulur ... Devamı
İyi yürekli iki serseri Boomer ve Tyson, Hong Kong ’un acımasız mafya lideri Ling ’den üç yüz bin dolarlık bir yarış iddiasına girerek kurtulurlar. Bu arada ilk konserini vermek için Hong Kong ’a gelen ünlü müzisyen John Ma, Boomer ’a olan benzerliği yüzünden kendini heyecanlı olayların içinde bulur. İkisi tıpatıp benzerlik yüzünden sıkça rolleri değiştirmek zorunda kalacaktır.
Jackie Chan

Ma Yau / W...

Nina Li Chi

Tong Sum /...

Teddy Robin

Tarzan / T...

Kirk Wong

Crazy Bull

David Chiang

Sgt Chiang...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 yıl önce

7 / 10

Keyifle ve ailecek izlenebilecek Jackie Chan'in başarılı bulduğum filmlerinden biri. Tek yumurta ikizi olarak doğmuş olan Boomer ve John Ma, hastanede yaşanan bazı olaylardan dolayı ailesinden ayrı ve birbirinden de ayrı düşerler. Biri oldukça zengin bir aile tarafından büyütülürken diğeri ise bir hayat kadını tarafından büyütülür. Daha sonra yine bir şekilde yolları kesişir tabi ama filme asıl renk katan kısmı ikizlerin birbirlerinin yaptıklarını hissediyor hatta anlık hareketleri tekrar ediyor olmalarıdır.
SPOILER

Seong lung wui filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Seong lung wui filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Seong lung wui filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL