6.8

41 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.4 (92.749 OY)

KONUSU

2000 ft. yükseliğindeki radyo kulesinin tepesine çıkmaya hazırlanan Becky ve Hunter için gerilim dolu anlar başlamak üzeredir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

6 gün önce

6.5 / 10

Yükseklik korkusu olan biri olarak müthiş bir gerilimle izledim. Filmin gerilim seviyesi gerçekten iyi. Beğenmediğim çok daha fazla şey var ama gerilim seviyesi son ana kadar filmin içine tutmayı başarıyor. Hikaye çok klişe. 20 dakikada hikayenin nereye gideceğini ve sonunun ne olacağını tahmin ettim. Filmin gidişatında kullanılacak simgeleri çok göze sokuyorlar. Priz olayı olsun, akbaba olayı olsun. Çok bölümü olan bir dizi de değil sonuçta, film olmasından dolayı bunu çok önemsemedim. Ama hikaye gerçekten çok sıradanlaşıyor. Mantık hataları çok göze batıyor. Tırmanırken Hunter sosyal medyada daha fazla izlenmek için göğüs dekoltesi verdiğini söylüyor. Hah işte filmde de tam olarak bu yüzden memeleri kullanmak istemişler gibi ama bunu da çok göze sokarak yapmışlar. Sonu da biraz oldu bittiye getirilmiş gibi geldi. Tüm bunlara rağmen kaliteli vakit geçirten bir film.

@ezgi124

3 ay önce

sonu güzeldi. şaşırttı. izlerken başım döndü bu arada.

@kbrcktlbs

6 ay önce

7 / 10

Ufak tefek klişeleri göz ardı ederseniz izlenebilir. Yükseklik korkum var ve 3 sahnede bir kalp krizinin eşiğinden döndüm 7/10

@patrickjane

6 ay önce

İzlerken ellerim terlemişti :D

@kerimonay

7 ay önce

7.1 / 10

Başarılı bir gerilim filmi idi. İnanılmaz çok gerilmiyorsunuz ama oyuncularla bütünleşip o mekandaki zorlukları hissedebiliyorsunuz. Ben olsam ben de yapardım diyebiliyorsunuz.

@patrickjane

8 ay önce

6.5 / 10

İzlerken avuç içlerim terledi :)

Serbest dağ tırmanışıyla başlayan film radyo kulesinin tepesinde mahsur kalmaya doğru hızlıca yol alıyor. Zaten filminde asıl konusu olan insanı geren her şey o tırmanışta gerçekleşiyor. Ters köşeleriyle keyifli bir filmdi.

Negan'ı görmek mutluluk verdi. (Jeffrey Dean Morgan)
N

@nurrr_22

1 yıl önce

Gerilim açısından oldukça başarılı bir film. Bazı klişelikler ve yardımcı oyuncunun asıl oyuncudan daha çok ön plana çıkması beni biraz rahatsız etse de beğendim.

@betelgeuze

1 yıl önce

Son dönemde tek mekan filmi olarak izlediğim en iyi gerilim filmi bu oldu. Büyük bir çılgınlıktı. Adrenalini oldukça yüksek ve heyecanlı bir film. Onların yerine ben 500 kez filan düştüm herhalde. Yükseklik korkunuz olsun veya olmasın kalp ritminiz değişecektir. Hala başım dönüyor. Bazı klişeleri olmasına rağmen çok beğendim.
SPOILER

Fall filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fall filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fall filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL