Shazam! 6 Güç (2019)

Shazam!

Film 2 Saat 12 Dk. Aksiyon, Bilim Kurgu ABD 5 Nisan 2019

VİZYONDA

6.6

23 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (76.376 OY)

KONUSU
Koruyucu ailesiyle birlikte yaşayan 14 yaşındaki Billy Batson'ın 'shazam' kelimesini bağırmasıyla başlayan ve eski bir büyücü sayesinde altı mitolojik Tanrı'nın gücüne sahip yetişkin bir süper kahraman olan Shazam!'a dönüşme hikyesini konu edinen Shazam!'da ana karakter bir yandan kendi sınırlarını ... Devamı
Koruyucu ailesiyle birlikte yaşayan 14 yaşındaki Billy Batson'ın 'shazam' kelimesini bağırmasıyla başlayan ve eski bir büyücü sayesinde altı mitolojik Tanrı'nın gücüne sahip yetişkin bir süper kahraman olan Shazam!'a dönüşme hikyesini konu edinen Shazam!'da ana karakter bir yandan kendi sınırlarını test ederken bir yandan da filmin kötü karakteri Dr. Thaddeus Sivana'ya karşı savaşmak ve güçlenmek zorunda kalacaktır.

Kaslı, heykel gibi bir vücudun içinde hl bir çocuk olan Shazam, kendisinin bu yetişkin hlinin, her ergenin süper güçlerle yapacağı şeyleri yaparak tadını çıkarıyor: Onlarla eğleniyor! Uçabiliyor mu? Röntgen görüşü var mı? Ellerinden şimşek fırlatabiliyor mu? Sosyal bilimler sınavından kaçabiliyor mu? Shazam, bir çocuğun neşeli pervasızlığıyla yeteneklerinin sınırını sınamaya girişiyor. Ama Dr. Thaddeus Sivananın kontrolündeki ölümcül kötü güçlerle mücadele etmek için, bu güçleri kısa sürede ustaca kullanmayı öğrenmesi gerek.
Asher Angel

Billy Batson

Jack Dylan Grazer

Freddy Fre...

Mark Strong

Doctor Tha...

Djimon Hounsou

The Wizard

Grace Fulton

Mary Bromf...

Faithe Herman

Darla Dudley

Ian Chen

Eugene Choi

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@deniz-agnostik

2 hafta önce

Fragmanlarını izlediğimde açıkçası Marvel Comics izlenimi vermişti. Umarım DC Comics'in karanlık ve gizemli atmosferinden esintiler görürüz.
SPOILER

Shazam! 6 Güç filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Shazam! 6 Güç filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Shazam! 6 Güç filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL